Не буду вдавати з себе, отакого «крутого» блогера і манімейкера вкрутивши фразу — проекти зросли на третину! По-перше тому, що не вважаю себе «оперившимся» ЅЕОшником, по-друге, ще не розібрався з чим пов’язане зростання. Ніби дійсно, є чому порадіти, за деякими блогах відвідуваність зросла у 2 рази, десь трохи менше, цей блог показав за листопад зростання відвідуваності трохи більше 20%.

Адже все тече, все змінюється — сьогодні ти на коні, а завтра вийде новий фільтр, крутіше АГС-17, або ще що-небудь в цьому роді і дивишся, хтось вже на лопатках. А саперів АГС серйозно пошарпав, дивлюся заробіток на Sape у багатьох пристойно впав, а це зайве підтвердження того, що треба мати різні джерела заробітку, у цьому випадку десь убуде, а де-то прибуде, а ще краще — якщо скрізь прибуде :).
Не знаю за що мене так любить яндекс, але трафік з нього пристойно підріс, хоча ще в серпні, співвідношення було яндекс/гугл — 2670/2493 переходу. Втім це ще нічого, на іншому моєму блозі, трафік з яндекса, майже в 4 рази вище ніж з гугла. От і думай, що тут таке — небудь мене яндекс любить, або не любить гугл ?
Від блогерів, на блозі найбільше відвідувачів прийшло від 9Seo(120), за що йому величезне спасибі. Є одна забавна наблюденице про трафік з коментарів, але думаю винесу це в окрему статтю.

Свій заробіток в мережі ще не підбив, хоча знаю, що рівень буде приблизно колишній, тому що б’ю байдики і чекаю закінчення травиана. На блоги раніше витрачаю більше ніж заробляю. Ну хоч хостинги майже відбивають і на тому спасибі. Однак на травиане теж можна непогано заробити, якщо у вас є блоги ігрової тематики — опишу найближчим часом, про способи заробітку на ігрових партнерочках.
На вскидку можу сказати, що трохи просів заробіток на адсенс, тому що я мало оновлював блоги минулого місяця, але пару доларів накапало і за те спасибі тобі google. Сьогодні поліз на біржу копірайтингу і злегка обімлів — аж 358 рефов набралося, ну хлопці і намагаються — статті продаються кожен день. Так от подумалося мені, може коли на мене буде лінь нападати, то не паритися над написанням статей а зайти і купити що-небудь. Мда, а спочатку, коли я писав ще статті для інших, думав: «Треба ж і хто тут статті купує? Навіщо платити гроші, якщо можна самому написати…» А сьогодні сам зайшов, купив статейку за 1$, закинув в неї 2 постових на 3.2$ і скоренько статейку на блозі. За якийсь долар стільки плюсів: оновив блог унікальним контекстом, та ще й заробив на цьому ? , плюс заощадив час. А іноді просто хочеться відпочити від інтернету, подивитися фільмець, сходити в спортзал, або просто прогулятися по вулиці.

Забавну річ помітив, коли швидко пробігся за показниками відвідуваності блогу, виявляється читачі з Росії проглядають в середньому 1.77 статті, витрачаючи на це 2:05 хвилини. А от відвідувачі з Ізраїлю (є й такі) переглядають 3.21 статті, витрачаючи на це 5:33 хвилини. Ось таке забавне наблюденице , без коментарів з мого боку ?

ТОП 5 популярних статей за місяць:
Лохотрон з перехопленням стільникових
З безпекою не жартують — блог ламали
Викриття Кемеровського бомжа — однак не очікував…
Як заробити в мережі? — ну тут все зрозуміло, блог то як раз про це.
Заробіток на кліках — той ще лохотрончик.

Переглядаючи блог побачив, що зовсім мало статей писав, про те, як просувати свій блог в мережі, треба буде виправити цю ситуацію. Способів просування існує чимало й писати є про що, це і SEO та SMO, постові зі всілякими конкурсами, різного роду інтернет реклама (www.sator.su), яка розвивається семимильними кроками, втім як і сам інтернет.

Сподіваюся, що ви працювали над своїми блогами краще, ніж я (ох вже цей травіан) і вам дійсно є чим похвалитися.
Удачі всім! Так минають нас фільтри всієї мережі!

Схожі записи

  • Ну привіт 2013-й 🙂 Найкращий рік у моєму житті!
  • Трохи циферок за квітень
  • Актуальні теми минулого 2009 року
  • Прощай лютий, граємо з циферками
  • Рік пробалдел — що далі?
  • Червень, підведемо підсумки…
  • Трафік з Яндекса в 280 разів більше Гугла.