Так саме думати про відвідувачів, тому що саме для них і створюється сайт. Не варто також створювати сайт за принципом «а мені подобається» такий проект з самого початку приречений на провал. При створенні сайту необхідно думати тільки про користувача, користувача і ще раз користувача. Обов’язково необхідно підібрати досить приємну колірну гаму. Найкращим варіантом буде, коли основний зміст виглядає трохи блідіший від зовнішнього. Такий підбір колірної гами допоможе вашому користувачеві зосередитися на найголовнішому, а саме на утриманні вашого сайту, і при цьому відчувати себе комфортно. Як виняток можна навести ігрові сайти, такі як найпопулярніші мморпг та інші, адже погодьтеся для ігрового сайту фарб можна не шкодувати, але знову таки — щоб все було красиво і не дратувало користувача.

Також варто запам’ятати одне просте правило, що в оформленні можна використовувати тільки 4 кольори. Більшу кількість кольорів, що створює несприятливу для сприйняття кольорову картину. Ще дуже важливо уникати курсиву. Що стосується шрифту, то це повинен бути найпоширеніший шрифт, який є на будь-якому комп’ютері. Не варто застосовувати рідкісні, тому що користувач, у якого немає такого шрифту, може просто нічого не розібрати на вашому сайту.

Текстовий зміст сайту, повинно бути викладено на білому фоні, і, як правило, чорними літерами. Хоча попадаються мені і сайти, де все навпаки, текст білий а фон чорний і виглядає теж непогано. Не варто також весь текст розміщувати єдиним цілим. Його необхідно розбивати на абзаци, яких повинно бути максимальне кількість. Самі ж абзаци необхідно розділяти порожніми рядками, це дозволить користувачеві краще сприймати текст.

Пам’ятайте, якщо ви будете постійно враховувати думку користувачів, то самі створите сайт, на якому їм буде приємно перебуває, і відповідно у вас утворюється постійна аудиторія. Яка сама буде залучати вам нових користувачів.

Як бонус — відео про те, як зробити сайт за 10 хвилин використовуючи конструктор сайтів на Ucoz.

Після того, як ви закінчите з створенням сайту, настане момент, коли доведеться задуматися про відвідуваності. А на upgoing.ru для вас якраз є серія статей по збільшенню відвідуваності сайту — це я так, між справою, не вважайте за рекламу ?

Хоча слід зазначити, що якщо створювати не СДЛ, а скажімо типовий MFA, то вимоги до колірній гамі можуть істотно відрізнятися. Адже такі сайти робляться для того, щоб користувач швидше з нього пішов — природно через контекстну рекламу. Але враховуючи те, що пошукові системи все більше і більше уваги приділяють користувальницьким факторів, краще заздалегідь про це подбати.

Схожі записи

  • Створення сайту: Воронеж розглядає переваги для компанії
  • Огляд популярних CMS – вибираємо движок для сайту
  • Інтернет магазин: які нюанси необхідно враховувати при його створенні?
  • Як замовити сайт?
  • Створюємо фавикон для сайту. Як зробити favicon.ico для сайту за 5 хвилин.
  • Уроки SEO: Як правильно обрати майбутню тематику сайту?
  • Створення персонального сайту. Складно створити персональний сайт