Що, відразу стало цікаво, що ж це за Рафаелла така, і про які такі рухи з нею буде стаття? ? Цікава гра слів виходить «просування» та «про рух» — як пропуск в корені міняє суть вираження. Ну да ладно відкладемо гру слів в сторону, хоча я дійсно познайомився з чарівною дівчиною, а ім’я яке — Рафаелла! Так і згадується реклама.

Передісторія знайомства — у всьому винен Яндекс

Так, так — знову у всьому винен Яндекс. З пару тижнів тому в третій раз подав платну заявку на додавання медичного блогу ЯК, ну і в черговий раз отримав черговий відмову. Про це звичайно можна і написати в окремій статті, тому що іноді доходить просто до смішного. Ну не будемо про сумне. Як ви розумієте, відмова для мене означав одне — з’явилися вільні 500$, які можна і потрібно кудись вкласти. Вирішив не робити покупок для себе, а повністю вкласти цю суму в розвиток проектів. Після недовгих роздумів прикинув, що 200-250 доларів витрачу на новий дизайн для медблога, ну а решта 250-300 доларів підуть на купівлю та розміщення статей для upgoing.ru.

Спочатку вирішив «спустити» все в Міралінкс, про цю біржу на блозі вже писав не раз, так що повторюватися не буду. Через неї вже розмістив понад 150 статей, але справа це трохи нудне. На початковому етапі писав сам, потім швидко зрозумів, що справа це вже занадто затратно по часу і став купувати статті. Купував в районі 3-5$, ну і плюс плата за розміщення. З одного боку дорогувато, а з іншого — куди дінешся, не станеш же працювати напряму. Хоча пошукати можливості подешевше звичайно можна.

Вже й не згадаю з якогось блогу перейшов на одну з гілок серч, в якій якраз і знайшов те, що мене цікавило на той момент. Хм, думаю досить дешево виходить, особливо якщо грамотно розмножать статті. Потім до мене і постукала Рафаелла, щоб обговорити всі моменти.

Як виявилося, її команда є представниками холдингової компанії, що займається просуванням сайтів в мережі. Щоб скоротити те, що при бажанні можна прочитати, дам ссыль на їх сайтец. Та вже з назви зрозуміло, чим вони займаються — статейное просування. У їх розпорядженні на даний момент 169 СДЛ – ресурсів (під статті і контекстні посилання), середні показники (ТИЦ – 280, PR – 2,5, середній вік 2004 рік) . Вражає, коротше я повівся ?

Початок роботи, перші враження

Вибрав для себе тарифчик на 29 майданчиків і став вибивати персональну знижку ? , пообіцяв відписатися про результати на цьому блозі. Ох і ми любимо, коли нам дають скидочки. Тут і забулася відразу гіркоту від модераторів ЯК і так добре стало на серці. А далі я просто був вражений наскільки швидко працює команда Рафаэллы, так і копірайтери мене приємно порадували.

За 20$ я отримав 29 статей (приблизно 1500 знаків) , в кожну з яких було вставлено по 2 посилання. Зрозуміло, що попрацювали з синонимайзером, але зроблено все грамотно і читабельно.

Так як з розміщенням не квапив, то через кілька днів отримав звіт про розміщених 29 статтях. Вже якщо кому горить, то на форумі читав, що і за 3 години можуть розмістити. Але як по мені, так день-два тут ролі абсолютно не грають.
Отже, сьогодні мною були отримані посилання на 29 статей розміщених на трастових ресурсах. До речі, на момент написання статті, а це через 10 годин після отримання звіту в індексі було вже 8 статті, і це при тому, що жодних рухів з прискорення індексації мною не робилося. Результат дуже навіть непоганий.

Вирішив поки яндексу не допомагати і не заганяти статті в індекс, а подивитися яка буде ситуація через тиждень-іншу. Такий от маленький эспериментик вийшов. Дивись, може Яша і відстібне мені трохи ТИЦ в наступному аппе, а то аж надто цей апдейт дивний якийсь.

Так, зовсім забув, якщо комусь цікаво поспілкуватися з Рафаэллой, то писати можна на цей емейл — [email protected] Тільки сильно багато не спілкуйтеся з дівчатами з статейного просування — потрапите на гроші, дуже важко відмовити ?

Схожі записи

  • Продовжуємо экспериментик з Статейноепродвижение.РФ
  • Get-Click проти Ladycash, хто кого?
  • Продовжуємо експеримент з профілями трастових сайтів.
  • Htracer — тестуємо скрипт автопродвижения.
  • 120 статей в Міралінкс — а скільки залишилося через 1,5 року?
  • Експеримент з прогоном за профілями трастових сайтів. Працює?
  • Підсумки інвестування в памм-рахунки Fx-trend за червень -6%.