Що й не кажи а Яндекс вміє і приємно дивувати. ТІЦ пройшов днями тому не виключення. На цей раз Яшка мене приємно порадував тим, що додав всім моїм проектам за 10-ке. Так що у цього блогу вже тверда 20-ка. Ну що стосується цього блогу про заробіток в мережі, то тут все зрозуміло, десь днів за 10 до ТІЦ я злегка прогнав його по каталогах, так що цілком ймовірно, що багато посилання вже були враховані, тим більше що кількість сайтів, що посилаються зросла на 30 і вже перевалила за 100.

Але от халепа, за проектом, який я робив для дружини, і який загнав в сапу, беків в 4 рази менше і він теж отримав 20-ку, ось тепер сиджу і думаю, які мої дії могли дати такий результат. Та й за каталогами я його ще не ганяв — замовив прогін лише днями. Є певні мыслишки, але від них мабуть утримаюсь, одне тепер для мене стало ясно, що отримати на будь блог 30-ку не становить такої вже великої праці. Як щодо більшого ТІЦ поки не знаю, але в майбутньому подивимося.

Ну а щодо Сапи, то вирішив її трохи освоїти, буду додавати раз в 1.5 місяці новий проект, наздоганяти його за це час до 20-30 ТІЦ, і брати наступний. Всі проекти під сапу буду робити для людей, тобто ніякої дурниці, типу подвійного перекладу і так далі робити не збираюся. За посиланнями поки гнатися не буду, поставив ціну в 2.5 рази вище середнього, щоб всяку дурницю не пропонували, та й кількість посилань поки обмежив двома. —

Ще один ресурс, на який обов’язково варто заглянути — my-desktop.ru можна такі шпалери скачать, що просто закачаєшся. Однією природи більше 10 тисяч шпалер, ох і важко вибрати щось одне з такого різноманіття.

Для любителів халяви можна ще прочитати статтю про безкоштовний тіц, хоча поняття “халяви” тут спірне. Ну так, грошей нібито не платиш, але натомість доводиться жертвувати часом.

Найближчим часом почну серію статей про способи заробітку в мережі. Удачі вам блогери!

Схожі записи

  • Безкоштовний ТІЦ і щедрий Яндекс
  • 20″>Піднімаємо ТИЦ 0–>20
  • Як підняти ТИЦ
  • ТІЦ 10 – абсолютно безкоштовно.
  • Урок 16. SEO: ТИЦ і PR сайту — дізнатися, перевірити і підняти
  • Палимо тему підняття ТИЦ — хитрий обмін.
  • Впаде чи ТІЦ з-за Живого Журналу?