Настав час підбити підсумки інвестицій в памм-рахунки за лютий. Не скажу, що місяць не вдався для інвестування, але на жаль, не обійшлося без прикрих осідань за деякими рахунками. Хотілося отримати більше 10% як в січні, але не вийшло, тижнів не вистачило ? Загальний підсумок інвестицій склав +6,48%, правда в цьому місяці, результат по компаніям серйозно відрізняється.

Та й ви й самі можете бачити з графіка, що дві з чотирьох тижнів у Fx-Trend були оброблені з мінусом і лише завдяки високому доходу отриманого в останній тиждень портфель цієї компанії не пішов у мінус.

Підсумки інвестицій компаніям:
FX-Trend +3,58%
Panteon Finance +10,69%

З наростаючим підсумком з початку року в Fx-Trend прибутковість становить +14,24%, а в Пантеоні +23,77%.

Підсумки інвестицій в розрізі керуючих

Найбільшим мінусом в лютому мене нагородили керуючі Valex і Yodos, трохи підкачав і Скальпер, але враховуючи просідання яка була в набагато більшому розмірі, то можна говорити що я ще легко відбувся. Тепер у Скальперів входжу тільки через індекс Aggressive, та й то не завжди, тому що вибір нормальних керуючих зростає день від дня.

У лютому на майданчик повернулася стара знайома — Iren, так що я акуратненько додав її в портфель, потримаю місяць другий, а там буде видно що з нею робити.

Якщо в січні портфель складався з 23 памм-рахунків і двох індексів, у лютому ситуація дещо змінилася: 19 рахунків і 4 індексу. Можливо що в березні кількість рахунків ще більше скоротитися бо надмірна диверсифікація часто вилазить боком.

Протягом місяця частка Пантеону зросла з 26%, від загального портфеля, до 63%. Аж надто зручно перекидати кошти в памм різних компаній, так що не встояв і перевів з Fx-trend левову частку портфеля. Нарощувати більше не має наміру, буду тримати приблизно 50/50.

Таким чином, за 2 місяці 2014-го року прибутковість інвестицій в памм-рахунки становить +18,85%. Непогано за 2 місяці в валюті, так? ?

Ну а як у Вас з підсумками інвестицій?

Схожі записи

  • Результати інвестицій в ПАММ за січень: +11,62% (794$)
  • Інвестування в ПАММ рахунки. 2013-й рік приніс 82,37%
  • Чи можна заробити на памм рахунки. Якщо так, то як?
  • Заробіток на памм рахунки в листопаді склав +2,2% (195$).
  • Особисте інвестування в памм-рахунки. Жовтень приніс 5,27% (556$)
  • Памм-рахунки. Інвестований портфель приніс у вересні +7,29% (678$)
  • Довірче інвестування в серпні принесло 8,67% (919$)