Хоча до кінця жовтня ще кілька днів, але я вже вирішив підвести підсумок по памм-інвестування, тому що кінець торгової тижня вже припадає на листопад. На upgoing.ru вже писалося, що починаючи з вересня мною було кардинально змінено підхід до інвестицій в керуючих на FX-Trend і результатами я більш ніж задоволений. Судіть самі, у вересні вкладення в pamm рахунки дали приріст у 6,73%, але жовтень виявився ще більш успішним. У загальній сумі було отримано 284$ прибутку, проти 203 у вересні. По відношенню до портфеля на початок місяця, зростання склало 8,29%. Вважайте що за місяць отримав стільки, скільки в банку «набігло» би за рік.

Жовтень був відзначений тим, що в інвестиційному портфелі істотно зросла частка агресивних керуючих, хоча і вкладено в них було по мінімалці, але аж надто їх було багато: Литва, Скальпер, Антон, Різник, Дядько Грег і Андрій Анатолійович. Останні два мене зовсім не порадували і як тільки у них закінчився торговий період, помахав їм ручкою і сказав гуд-бай! Всі консервативні керуючі спрацювали без збитків, хоча розмір прибутку і не порівнянний з агресорами, але і ризик був в рази менше.

Для зручності закинув інформацію по кожному управу в табличку, так що можете споглядати, хто найбільше плюсанул мій інвест-портфель:

Звичайно ця зведена табличка дає вам мало інформації про зміну портфеля впродовж місяця, але ж воно вам і не треба? ? Все що потрібно знати, це те, що экперимент триває, ще придивляюся до forex компанії Alpari, яка якщо не помиляюся ввела можливість довірчого керування однією з перших. Але от щоб вкластися в Альпарі, якось не зрослося поки, хоча памм-рахунків там в рази більше, але серйозних рахунків, від мільйона доларів лічені одиниці. Так що поки щільно співпрацюю з форекс-тренд, ну а щоб в листопаді було ще веселіше, закинув туди ще 300$. Тепер загальна сума інвестованих мною коштів в памм становить 3500$, ну а за фактом 4014$. На мій погляд, для хорошої диверсифікації навіть цієї суми замало, потрібно мати хоча б 5к. Втім у кожного своя стратегія. Якщо хтось ще не має особистого досвіду в інвестуванні і є бажання спробувати, дерзайте, ось вам заповітна посилання на реєстрацію.

Буде потрібна допомога в розподілі портфеля, звертайтеся — допоможемо. Особливо обережні можуть спробувати інвестування в індекси, але я віддаю перевагу вкладати кошти безпосередньо в керуючих.

Схожі записи

  • Вересень. Підсумки інвестування в памм +203$ або 6,73%.
  • Підсумки інвестування в форекс за червень: +4,98% (411$)
  • Депозит — наскільки вигідно?
  • Куди вкласти гроші у 2013-му році. Вигідні способи інвестування.
  • Підсумки інвестування в памм-рахунки за червень: чорна п’ятниця агресорів.
  • Підсумки інвестування в памм-рахунки Fx-trend за червень -6%.
  • Інвестування в Fx-trend, березень -13,5% (мінус 168$)