Зареєструватися на eBay дуже просто, так як цей всесвітньо відомий Інтернет-аукціон надає право торгувати в будь-якому зі своїх філій (а вони знаходяться у всіх вели країнах світу, включаючи Росію) всім бажаючим. Для цього навіть не потрібно передавати свої паспортні даними, а достатньо ввести у відповідне поле реквізити вашої банківської карти (Visa або Mastercard), яка і стане згодом вашим головним ідентифікатором. Це правило введено для того, щоб підстрахувати від будь-яких шахрайських дій як покупців так і продавців. Ну а саму карту ви можете відкрити в найближчому відділенні будь-якого банку, і вона буде коштувати не більше 5 доларів США на місяць.

І так карта у вас вже є, але поки ми не слідуємо вам поспішати. Адже для того, щоб надалі заробити на eBay, вам належить відкрити комерційний поштову скриньку з бажаним, для того, щоб покупці і продавці з заходу сприймали вас всерйоз, розширенням .com. Мало того, відкриваючи ящик виду логин@домен.сом обов’язково впишіть замість логіна ваше справжнє прізвище та ім’я. Це відразу зробить вас як солідним покупцем, так і солідним продавцем, завдяки чому ваш бізнес на eBay буде процвітати з першого дня.

І останнім підготовчим кроком, який зажадає від вас реєстрація на eBay буде відкриття рахунку в платіжній системі Paypal (світовий аналог Вебмані і Яндекс Гроші), для якої вам так само знадобиться кредитна картка.

Будемо вважати, що ви вже все підготували, створили поштову скриньку (заодно згадуємо про email безпека) , отримали в банку кредитну картку і відкрили свій рахунок на Paypal, а значить – може сміливо перейти до реєстрації. Для цього заходимо на сайт і, увійшовши в вікно реєстрації, проводимо наступні дії:

1. У рядку «Country or Region» – «країна проживання» вибираємо країну, в якій ви проживаєте.

2. В рядок «First name» — передплачуєте своє ім’я.

3. В рядок «Last name» — вписуєте своє прізвище.

4. В «Street address» — вносьте адресу вашого постійного проживання.

5. В рядок «City» — місто, в якому ви живете, роблячи цей запис, як і всі попередні англійською мовою.

6. У рядку «State / Province / Region» — вкажіть код вашої країни. Наприклад: RU», « UA», «: BR» і так далі.

7. В ладі «Postal code» — свій поштовий індекс.

8. В наступний рядок «Primary telephone» — слід записати номер свого телефону, пам’ятаючи, що міжнародний код для Росії починається з «7» а для України – з «38». Можна ввести номер вашого мобільного, так і домашнього телефону.

9. «Email address» — передплачуєте свій эмейл, а в наступному рядку «Re-enter email address» повторюєте його ще раз.

10. Рядок «Create an eBay User ID*» — сюди потрібно вписати придуманий вами логін, поміняти який можна буде тільки через 30 днів.

11. «Create password» — це місце для введення пароля, а «Re-enter password» — для його повторення.

12. Рядок «Secret question» — призначена для введення секретного пароля, а «Secret answer» — відповіді на нього.

13. У рядку «Your birthday» — вказуєте точну дату свого народження.

14. Введення цифрового коду, що доводить, що ви не робот.

Відразу після цього вас перенаправляють на сторінку угоди, з яким ви повинні ознайомитися, або, щонайменше, погодитися, поставивши відповідний значок у віконці «I agree that».

І все – реєстрація на eBay закінчена, і ви заходите на сайті, як покупець або продавець, і значить – сміливо можете почати торгувати на eBay. Причому можна торгувати чим завгодно, йдуть як пиріжки і мобільники і ламінат kaindl, і курси по заробітку в інтернеті, та все що завгодно. Адже відомо, що багато починають заробляти на eBay вже з першого дня, адже недарма це Інтернет-аукціон подарував Світу куди більше мільйонерів, ніж Форекс або Гугл Адсенс.

Якщо грамотно підійти до процесу, то заробіток в інтернеті за допомогою інтернет аукціонів легко переважить всі інші джерела доходів.

Схожі записи

  • Скільки заробляють на youtube (youtube). Ви будете в шоці
  • Чи можна заробити на реєстраціях? І чи варто?
  • Заробіток в мережі: чи реально це?
  • Володієш мовами? Так заробляй на послуги з перекладу текстів.
  • Аукціон Ebay
  • Заробляємо на азарті з допомогою партнерської програми AzartCash
  • Заробіток на форекс. Від ризикованих до безризикових способів заробітку на форексі.