Всесвітня Мережа не втомлюється розширюватися і радувати онлайновцев новими можливостями. Серед них після нещодавньої світової кризи стала особливо актуальна така, як віддалений заробіток. Адже використовуючи лише підключення до Інтернету, ви можете працювати з будь-якої точки земної кулі, займатися саме тим, що вам подобається, результатом чого стане досить високий заробіток, цілком гідний витрачених праць. Щоб розглядати перспективу віддаленого заробітку, спочатку важливо зрозуміти, які переваги і недоліки можуть зустрітися на шляху, тоді ви зможете вирішити, чи підходить вам така сфера діяльності.

Краще почати з позитивного розгляду віддаленого заробітку, а саме з властивих йому переваг

Плюси:

1. Економія часу. В результаті того, що ви можете здійснювати всі необхідні справи прямо зі свого домашнього комп’ютера, відпадає необхідність щодня витрачати гроші і час на те, щоб дістатися до місця служби. Адже грамотна розкрутка сайтів не вимагає від вас постійного знаходження в офісі, головне це голова і доступ в мережу. Значить, крім того, що ви будете віддавати себе улюбленій справі, ви зможете придбати нові запаси, які можна розподілити між своїми друзями і близькими або зайнятися улюбленим хобі.

2. Самостійне управління графіком. Не потрібно вставати рано вранці і працювати лише в певні години. Перевага віддаленого заробітку полягає в тому, що ви можете діяти тоді, коли вам зручно і стільки, скільки вважаєте за необхідне.

3. Відсутність начальства. Ви є повноправним господарем самому собі, тільки вам вирішувати, який обсяг заробітку вас влаштовує (тут все залежить від працьовитості) і над якими проектами бажаєте працювати.

4. Відсутність необхідності підтвердження освіти. В Мережі ніхто не вимагатиме від вас ні підтвердження особи (у більшості випадків), визначених «корочок», що підтверджують ваші знання. Здебільшого, всі замовники орієнтуються на виконану вами діяльність, яку вони можуть побачити з портфоліо.

5. Великий вибір видів діяльності. Інтернет пропонує безліч напрямків, в кожному з яких потрібні знавці справи. Тому ви можете використовувати свій потенціал, якщо вмієте створювати тексти, організовувати і наповнювати веб-ресурси, керувати маркетингом і т. д.

Після обговорення переваг віддаленого заробітку важливо переглянути також і недоліки.

Мінуси:

1. Швидкий прогрес розвитку Інтернету. В результаті такого стрімкого бігу еволюції знадобиться постійно оновлювати свої знання, щоб ваші послуги завжди залишалися затребуваними та актуальними. Значить, вам доведеться постійно докладати зусилля до того, щоб працювати над собою. Хоча, це скоріше перевага, ніж недолік віддаленого заробітку.

2. Самоконтроль. Далеко не кожна людина здатна постійно працювати і раціонально розподіляти свої цілі, тим більше, якщо перед ним не стоять задані часові рамки. Так що, потрібно вміння володіти собою і не втрачати час даремно, щоб залишатися при гарній прибутку. Для багатьох досить складно дотримуватися певного робочого графіка, знаючи, що у тебе немає начальника і ніхто не контролює до скількох ти спиш. Ну і є ще один мінус, вам вже точно знадобиться яка-небудь мультиварка або щось в цьому роді. Я от помітив, що коли працюю тільки вдома, то обсяг випитих чашок кави збільшується, як мінімум рази в два ? . Не забувайте про своє здоров’я.

3. Висновок зароблених коштів. Основна частина ваших грошей буде надходити на електронні рахунки, але ще не у всіх містах нашої вітчизни повноцінно функціонують пункти виводу. Фактично, це єдиний серйозний недолік віддаленого заробітку в Інтернеті, на який ви не завжди можете вплинути. Для білорусів це складнощі з вебмані, так і якщо ви захочете щільно працювати з буржунетом то відчуєте ущербність від того, що не можете працювати з PayPal без обмежень. Одним словом нюансів вистачає, але дивіться на них лише як на тимчасові труднощі, а не на причини чому не варто займатися фрілансом. Адже якщо немає бажання — знайдеться тисяча причин, а якщо воно є, то знайдеться тисяча можливостей.

4. Труднощі перших кроків. На віртуальному просторі присутня дуже велика кількість бажаючих заробити в інтернеті, і щоб стати найбільш помітним у своїй сфері, перший час вам доведеться діяти особливо активно, щоб заслужити увагу потенційних клієнтів і стати фаворитом.

Схожі записи

  • Специфіка роботи перекладацьких бюро
  • Фріланс для початківців.
  • Працювати вдома або в офісі? 10 проблем, які працюють проти Вас
  • Копірайтинг — робота, заробіток, покликання…