Що-то літо мене так вибило з колії, що про апдейт ТІЦ дізнався лише через три дні після нього. А пам’ятається в часи минулі, як довго ми чекали на оновлення пузомерочек, ну буквально кожен день перевіряли показники блогу. Ой, а у мене додалося 2 бека, ага і ще влізло 3 сторінки в індекс, а посещалка збільшилася на цілих 10 переходів. ? А скільки радості було, навіть від незначного зростання. Просто з часом на деякі речі починаєш забивати болт і просто робиш те, що хочеться.

Є такий закон збереження енергії — якщо десь вибуло, то десь обов’язково повинно додатися. Так що, що Google своїм пінгвіном у мене забрав, то яндекс виразно поставив мету додати. В один з минулих аппов тіц на upgoing.ru підріс з 110 до 190, ну а тепер до цієї цифри додалося ще 50 одиниць і тепер ми маємо 240. Начебто вже й не скажеш чергову фразу «Дрібниця, а приємно», бо вже і не дрібниця, а як приємно.

Не скажу, що багато робив для того, щоб пузомерочка підросла, правильніше буде сказати, що з-за літньої нудьги і небажання працювати робив зовсім мало.

1. Експеримент за профілями. Два тижні тому замовив прогін за профілями і до цього апдейту яндексу по всій видимості вже врахував пристойну кількість посилань. Не особливо віриться в те, що +50 до тіц дав саме цей прогін, але думаю, що свою роль він зіграв, особливо якщо врахувати, що більше я практично нічого і не робив.

2. Кілька статей розмістив на Міралінкс.

3. Кілька посилань куплено в Gogetlinks.

Обміном не займався, так і на інших біржах протягом цього місяця начебто нічого не купував. Відсотків 80 посилань були безанкорниє, в рамках розведення посилальної маси після Google Пінгвіна.

Переглянув на сайти своїх друзів і був приємно здивований, хоча чому тут дивуватися, адже вони працюють, це я щось розлінився після того як сонечко пригріло. Наприклад Валентин Романенко вже досяг заповітної планки в 500 ТІЦ. Та й статті «багато букв» видає на ура, наприклад про шахрайство в Інтернеті добре написав, та й інші статті теж нічого ?

А взагалі по всім знайомим спостерігаю наступну закономірність — всі, хто щось робить отримують результат. Ну зрозуміло, потрібно ще знати, що і як робити, але ж ви і так всі в курсі, що працює для тіц, а що ні ?

Схожі записи

  • Яша серчает і ріже ТІЦ
  • Було 110 стало 190 я погладшав на 80 кг 🙂
  • Аппик ТІЦ: питання, питання.
  • Апдейт ТІЦ і PR — приємні несподіванки тривають
  • Як змінити доменне ім’я сайту, зберігши при цьому ТІЦ
  • А чи потрібен вам ТІЦ?
  • Скільки потрібно посилань для ТИЦ10?