Якщо ви вже якийсь час ведете свій власний блог, то швидше за все стикалися з ситуацією, коли статті з вашого блогу, нахабним чином копіювалися на інші ресурси. У більшості злодійство контексту здійснюється без проставлення посилань на оригінал. І все б нічого, але прикро буває тоді, коли у видачі плагіат ранжується вище ніж оригінал. Ось тут дійсно є від чого зітхнути, а іноді й поплакати та й написати серію статей про крадіжки контексту, пам’ятається я навіть помысливал про екстремальний спосіб боротьби з крадіжками контексту, так вже було, довелося натерпітися від тих, кому самому писати лінь.

Ясна річ, що в контексті вищевикладеного я дуже позитивно відреагував на те, що яндекс поліпшив алгоритм визначення авторства, про що можете почитати тут. Але яка фраза мені особливо цікава:

Ми хочемо зробити визначення авторства ще точніше, тому якщо ваш оригінальний текст ранжується гірше копії, повідомте, будь ласка, нашу службу підтримки.

Ось тільки «Ура!» кричати звичайно зарано, бо є ще певні складнощі, адже довести авторство не завжди легко. Якщо ваші тексти просто копіюються на якийсь автоблог, який краде їх з RSS-стрічки, той тут проблем не буде. Але мені вже не раз доводилося стикатися коли індекс текст швидше потрапляє у тих, хто нахабним чином цей контекст і тирить. От халепа, спробуй потім доведи, що це не ти вкрав текст. Не буду вам розповідати, про те, як покращити індексацію свого сайту, адже це окрема тема, а от про доказ авторства пару думок закину.

— Додайте в текст щось асоціюється тільки з вами. Що це може бути? Та все що завгодно, наприклад, у тексті проскочить назва upgoing.ru і вже зрозуміло звідки вітер дме, у випадку з автонаполняемыми блогами можете сміливо писати в яндекс зі скаргою, що якийсь «сателіт» ( знайшли сапо-посилання? Так чому б і не потопити його відразу? ) тирить ваші тексти і при цьому сидить у видачі вище вас.
Прикладів таких «ідентифікаторів» може бути досить багато, так що напружте сіра речовина і «батьків» що-небудь на свій лад.

Варто стукати яндексу? А чому б і ні! Якщо хтось веде ваші тексти, погіршуючи при цьому ранжирування в пошукових системах, і знижуючи вашу відвідуваність, то чому б не стуканутого яндексу, при вдалому стукоті можна добряче «притопити» плагіатчіка.

Так, як-то зовсім випустив з уваги, для того, щоб перевірити тирять у вас тексти, забийте в лапках фразу зі своєї статті в пошук яндекса і натисніть «показати всі без винятку». В результаті у вас перед очима буде повна картинка того, що відбувається.

Радує те, що інтернет-торгівля розширюється з кожним днем і зараз можна навіть купити авіаквитки куди завгодно, так що тут авіаквитки, при бажанні можна навіть організувати залізничні перевезення вантажів з Москви (ctsmoscow.ru/page/Raschet-tarifov-na-gruzovye-jeleznodorojnye-perevoz). І все це не перестає радувати, хоча й накладає певні обов’язки по підтримці безпеки інтернет-платежів. А от про безпеку вебмані збираюся написати вже два місяці, так далі бажання поки справа не дійшла ?

Ну а на рахунок стуку в яндекс, яка ваша думка?

Схожі записи

  • Яндекс почав боротися з плагіатом. Хотіли як краще, а вийшло як завжди
  • Смішні підказки Яндекса — що ви там у себе курите?
  • Яндекс дістався до тізерів. Хто під наступним ударом, Адсенс?
  • Калінінград підкрався непомітно. Спасибі тобі Яндекс 🙁
  • Як повернути сайт в індекс Яндекса?
  • Яндекс взявся за переоптімізірованниє тексти
  • Як боротися з крадіжкою контенту