Як то особливо не збирався сьогодні писати статейку — вибився з колії. А потім вирішив, а чому б і ні. І що всьому виною? Та всі вони рідні — ігри, растудыть їх… Не повірите, я завзятий инетчик, майже 2 дні не було в неті взагалі, просто страшно стає за себе.

Взагалі то геймер з мене не дуже який, так як часу шкода, то я граю досить рідко. Але от вираз «рідко, але влучно» дуже навіть до мене ставиться. Я можу не грати 2-3 місяці. Потім можу злегка зірватися — ставлю собі яку-небудь гру і 2-3 дні плещу з ранку до вечора. Цього разу це була BattleField, так що рівно на 2 діб я вийшов з колії, тепер ось сиджу розгрібають підписку, на коментування в інших блогах, майже забив, самі розумієте — куди вже тут, мені б відіспатися хоча б. Але вже думаю сьогодні повинен ввійти в нормальне русло.
Здивований, що перевезення сейфів в москві стала настільки затребуваною. Визначено гроші у народу є і це радує, а у мене до цих пір немає сейфа — це мінус ?

Я не вітаю особливо тих, хто грає постійно, так можна і життя все програти, але от іноді дуже навіть корисно, трохи для струсу. Досить добре відволікає. Неприємності там на роботі або ще що, поставив, пограв, відволікся трохи і з новими силами в бій. Але от онлайн краще звичайно не починати — втягнешся, потім важко вилізти. Я як був підсів рік тому на травіан, мама рідна — три місяці воював, доки не зрозумів, що пора зав’язувати.

Відволікся, так відволікся, хоча багато нових знайомств завів, завдяки грі. Так що десь втрачаємо, де-то купуємо. От, так що мені і соромно з одного боку, це ж треба чолов’яга 30-річна сидить за компом і хлюпає з ранку до вечора в стрілялку, а з іншого, ну що поробиш, треба ж іноді і відволіктися. Та й дружина, у мене молодець, мовчить… Знає, що я пограю пару днів, так і зітру всі…

Вже краще спрямувати свою енергію на отримання доходу, благо заробіток в інтернеті набирає обертів з кожним днем і якщо у вас все в порядку з головою, то тут можна легко знайти свою нішу. Зараз ось щільно почав працювати з біржами статей і освоювати копірайтинг. Навіть здивувався, наскільки непогано заробляють деякі копірайтери.

Схожі записи

  • Ностальгія. Гра UFO як завантажити і грати.
  • А що ви зараз читаєте?
  • Для тих, хто зібрався створити сайт
  • Тихіше їдеш — далі будеш, або як правильно починати просування сайту.
  • Від читача: мій перший досвід в зароблянні грошей
  • Не критикуй, та не будеш забанений. А за що банили вас на форумах?
  • Купівля та обмін посиланнями з Great-World.ru