У вас ніколи не виникало думки про ведення власного бізнесу? А відкрити свій власний інтернет-магазин? Що ж, давайте на базі цієї статті розповімо вам про те, як в буквальному сенсі за десять хвилин можна відкрити і почати використання інтернет-магазину. Орієнтуючись на покрокові інструкції, думаю, ви сумете в найкоротші терміни подолати шлях користувача до повноправного власника магазину.

Перший крок. У разі якщо з даним матеріалом ви знайомитеся на нашому порталі, потрібно просто зайти в розділ під назвою «Продукти», переходячи до кроку 2. У разі, якщо це не так, потрібно відвідати сайт за адресою http://avenuesoft.ru/shop/, вибираючи інтернет-магазин з лінійки продуктів.

Другий крок. Отже, ми довгоочікуваної на сторінці інтернет-магазину, де зібрана сама, що ні є, корисна інформація про нас зацікавив продукт. Зараз можна подивитися на ціни і вибрати ті, які більшою мірою задовольняють вашим потребам.

Не зупиняючись, переходимо до третього кроку. Зверніть увагу на те, що наші клієнти можуть купити інтернет-магазин для постійного використання, так і просто орендувати його на будь-який термін – від місяця до року. Після того, як необхідна форма співпраці була обрана саме час натиснути на кнопку «купити» і перейти до іншого кроку.

Чотири – це теж крок. Після того, як відкриється спеціальне вікно, в ньому ви можете оформити заявку. Що від вас потрібно? Максимально уважно заповнити кожне поле. У разі якщо особистого домену у вас все ще немає, саме час придумати назву для порталу. Ми розмістимо його на піддомені primer.avenuesoft.ru. Важливо вказати правильні, справжні дані для контактів – на пошту вам прийдуть комбінації для доступу в інтернет. Погоджуємося проставленою галочкою з угодою і натискаємо на клавішу «Покупки». Заявка оформляється не більше двох-трьох хвилин, після цього вам надається можливість перейти до п’ятого кроку.

На цьому етапі вас можна привітати – це час початку використання вашого власного інтернет-магазину. Заходьте в систему управління порталів по наявному адресою. Важливо використовувати для входу доступи, які вам надала система (в майбутньому пароль для входу можна буде поміняти). Всі необхідні дані надіслано вам на пошту.

Що ж, шостий крок. Ви просто в системі управління порталом. Що робимо насамперед? Розміщуємо текстову інформацію – відкриваєте розділ під назвою «Управління порталом» — він знаходиться у верхньому меню. Сміливо тисніть на хрестик і відкриваєте розділ під назвою сторінки. Тиснемо на посилання «Про Компанії».

Шлях наш йде вміст (атрибути сторінки) і тут ми пишемо перший наш текст. Зберігаємо, і сміливо крокуємо в сьомий раз.

На цьому етапі залишилося лише помилуватися результатами створеного інтернет-магазину. Зверніть увагу, що після реєстрації ви можете використовувати магазин безкоштовно протягом місяця – для того, щоб оплатити власний замовлення, проходьте за посиланням, яку ми вислали вам листом і активуйте власний аккаунт. Входите в особистий кабінет, вибравши розділ під назвою «Платежі» і роздруковуєте. Все – тепер ваш шлях лежить в банк для оплати рахунку.

Схожі записи

  • Інтернет — сайти та електронні магазини. Роль інтернету в економіці.
  • Інтернет-магазин. Що продавати?
  • Реклама Інтернет-магазину
  • Продаж товарів в Інтернеті: вигода, закладена у вічності.
  • Справді інтернет покупки є дешевше?
  • Інтернет магазин: які нюанси необхідно враховувати при його створенні?
  • Якісний контент — запорука ефективного просування інтернет-магазину