Розділ Книги з копірайтингу.
Назва SEO копірайтінг
Автор Кирило Храповицький
Рік 2014
Формат М’яка обкладинка
Розмір 303 сторінки

Цікаві в житті виникають ситуації. Ось на сьогодні я запланував написати огляд останньої прочитаної мною книги Кирила Храповицого «SEO копірайтинг» і коли став писати згадав, що сьогодні мені приснився жирний чорний скорпіон.

Прикол в тому, що нік Кирила якраз Skorpion-555. Не, ну бувають же збіги. Схоже підсвідомість зіграло зі мною злий жарт, адже в житті Кирило зовсім не товстий, правильніше буде сказати, такий же худий як і я ? Перш ніж перейду до самої книжки скажу, що Кирило належить до числа людей, які мене сильно мотивують. Вже й не згадаю, коли ми з ним познайомилися, виявилося, що живемо не так вже й далеко одного, але шкодую, що це знайомство не відбулося раніше.

Оформлення

М’яка обкладинка (23см на 16,5 см) — це мінус, доводиться дотримувати акуратність щоб не пом’яти. Хоча для ціни м’яка обкладинка скоріше плюс. Виглядає приємно, без надмірностей і різких кольорів. Шрифт достатній щоб не напружувати зір, читається легко. Відзначу і пару мінусів. По-перше, деякі скріншоти надруковані в настільки зменшеному форматі, що реально доводиться напружувати очі, щоб розрізнити що там написано. Їх небагато, але, на жаль, траплялися. По-друге, корисну площу сторінки можна було б використовувати більш ефективно. Відступ з краю становить 2см, а от від центру цілих 4 сантиметри. На мій погляд, можна було сміливо зменшить інтервал у 2 рази, як раз би скріншоти були б у трохи більшому масштабі. Це скоротило б обсяг книги на 10-20 сторінок, що в свою чергу злегка б зменшило її ціну.

Зміст

Незважаючи на маленькі мінуси в оформленні, книга дійсно хороша. Якби більша частина розділів була для мене незнайома, то можна було б сказати чудова. Мені було не дуже цікаво читати про платіжні системи та створення свого сайту, а також про багатьох біржах копірайтингу, з якими я дуже добре знайомий. Не дуже цікаво, не тому що погано написано, бо написано якраз гарним стилем, все розкладено по поличками і т. д. Нецікаво тому, що це мені і так все добре відомо. Але якби я тільки-тільки прийшов в інтернет і почав робити перші кроки у фрілансі, то всі розділи були б просто те, що потрібно.

Скажу більше, шкода що 5 років тому, коли я тільки починав свій нехай в онлайні, у мене не було такої книги. Багатьох помилок вдалося б уникнути в самому початку. Навіть незважаючи на непогані знання основ написання seo-текстів, деякі моменти описані в книги були для мене як відкриття.

Не бачу сенсу перераховувати всі розділи книги, тим більше, що ви зможете детально подивитися на сайті самого Кирила tutext.ru. Перейдіть у розділ «Статті і Книги» ==> «Книги», там є опис цієї книги зі скріншотами змісту.

Вже в процесі читання книги я дещо змінив у своєму підході до написання seo-текстів, а також в організації робочого процесу в цілому. Книга для мене особливо цінна тим, що мотивує працювати, рухатися вперед, навіть якщо щось йде не так, як планувалося. Не помиляється лише той, хто нічого не робить.

Забавно, але ціна на книгу настільки суттєво відрізняється у різних продавців, що просто диву даєшся. Дешевше всього на Озоні по 425 рублів, а ось якщо замовити книгу через білоруський Oz.by, то просто грабіж 201800 бел.рублів, що становить приблизно 730 російських рублів (перераховано по курсу на момент публікації 275 wmb/1 wmr). Врахуйте це при плануванні покупки.

Схожі записи