Багато власників ресурсів, що мають певний досвід і знання в області розкрутки сайтів, самі займаються просуванням. Цей варіант має право на існування, проте він підходить далеко не всім. Домогтися дійсно гідних результатів вдається одиницям. У чому причина такої ситуації?

Господарі сайтів і вебмайстрів переоцінюють свої можливості, вважаючи, що теоретичних знань вистачить для ефективної розкрутки. На ділі ж все далеко не так райдужно. «Підкований» знаннями людина докладає багато зусиль, але в підсумку отримує нуль. Рейтинг сайту якщо і зростає, то повільно. І що ж робити?

Тут новачків в області розкрутки виручає перевірений спосіб, до якого вдаються багато. Це системи автоматичного просування, спрощують життя вебмайстрам і власникам ресурсів. Вони допомагають провести грамотну і якісну розкрутку з мінімальними зусиллями.

Біржі посилань і інші способи просування

Існує не так вже й багато варіантів розкрутки, які дійсно дають хороший результат. Найчастіше для якісного просування використовують різні партнерські програми. Найбільш популярні — це контекстна реклама, системи продажу статей і біржі посилань.

Щоб результат був помітним, потрібно вкладати багато праці. Однак і цього може виявитися замало. І все ж, можна просунути ресурс без надприродних зусиль. Досить виконати три дії: зареєструватися, ввести адресу сайту, оплатити рекламну кампанію. Ці нехитрі маніпуляції допоможуть вам вивести ресурс в ТОП.

Як розкрутити сайт на автоматі

Просування ресурсу на автоматі — це те, про що мріють багато. Вводите адресу сайту, вносите гроші і спостерігаєте, як відбувається «зліт на вершину». Вам нічого не доводиться робити, тому що всі завдання виконуються всередині системи.

Грамотно підбираються ключевики, без вашої участі складаються рекламні оголошення, і тексти для посилань теж самі придумують. Описаний спосіб — це не фантастика. Розкрутити сайт таким чином можна вже давно.

Використовуючи Rookee та інші системи автоматичного просування, вебмастера і господарі ресурсів домагаються непоганих результатів. Розкрутка виконується за рахунок купівлі якісних посилань на популярних біржах. Сайти, на які посилаються інші ресурси, швидше потрапляють в ТОП. Так що цей варіант просування цілком ефективний.

Схожі записи

  • Що вибрати: послуги фахівців в SEO або самостійну розкрутку сайту?