Якщо ви хочете стати господарем великого і прибуткового сайту, перш за все вам знадобиться оренда сервера і своє доменне ім’я. Як правило, більша частина хостинг — провайдерів надає це ім’я безкоштовно. Але не варто спокушатися на цей рахунок. В таких ситуаціях за допомогою сервісу «Whois» можна побачити замість свого імені якогось Івана Іванова, наприклад. А все від того, що реєстрація домену процес довгий і клопіткий, тому деякі співробітники хостингу здійснюють реєстрацію вашого домену на своє ім’я. Так що юридично ваш домен власне і не ваш. І ніяких прав на нього, по суті, ви не маєте.
Безкоштовна реєстрація домену другого рівня неможлива, а реальна тільки для доменів org.ru, pp.ru, com.ru і net.ru.
На шляху до отримання серйозного доменного імені для ведення бізнесу першим етапом буде ваша реєстрація в базі РИПН. Для цього є спеціальні посилання. Перейшовши по ним, ви повинні будете заповнити спеціальну форму — анкету. На сайті вам будуть наведені приклади для більш точного і акуратного внесення своїх даних. Все буде ретельно перевірятися працівниками РОСНІЇРОС. Вашу заявку поставлять в чергу на обробку і обов’язково повідомлять вас по електронній пошті.

Після того, як ви пройдете цю реєстрацію, потрібно зареєструвати, власне, домен. Тут обов’язкові працюють ДНС. Висловлюючись іншими словами, цей домен повинен в cpanel прописатися як паркувальний. Далі вам запропонують перейти за наступним посиланням і заповнити наступну форму. Там все просто, єдине, що в поле DNS-сервера потрібно вводити ДНС підтримку, видану вам хостером, коли відкривався аккаунт. Тобто після імені сервера треба вказати IP. Якщо у вказівках хостера ви його не бачите, дізнайтеся його за допомогою команди ping». Поле «тип домену потрібно залишити за замовчуванням.

Тепер все. Кінцева операція – «зареєструвати домен». По закінченню 16 годині розпочнеться процес реєстрації, але здійснюється він тільки по буднях.
Після того як DNS-сервера успішно протестируются, протягом 8 годин буде проделегирован ваш домен після того, як за черговістю оновляться дані на кореневих ДНС-серверів домену UA. Які результати тестування ви також дізнаєтеся по електронній пошті.
Вищеописаними діями можливе проведення реєстрації будь-якої кількості доменів. Але пам’ятайте, перш ніж пускатися у всі тонкощі процесів реєстрації доменів потрібно освоїти таке поняття, як оренда vps сервера.

Схожі записи

  • Як знизити вартість реєстрації домену
  • Дешева реєстрація доменів: де міф, а де реальність.
  • Вкусносервер — смачні не тільки ціни 🙂
  • Як підібрати гарний і дешевий домен для блогу?
  • Як отримувати гроші за доменні імена в Інтернеті?
  • Хмарний хостинг
  • Оренда сервера – недорога і доступна послуга