Доброго часу доби, читачі upgoing.ru сьогодні мова у нас піде знову про заробіток на форексі. Хтось скаже: «Ну чому знову про форекс!» Та хоча б тому, що ця тема мені дуже близька і в якійсь мірі дорога. Помиляється той, хто вважає, що я спочатку почав займатися створенням сайтів, ну а форекс, це лише один із способів, де мені вдається заробляти. Немає. Спочатку був Форекс, а вже потім блоги ? Минуло вже більше 5 років, як вперше відбулося моє знайомство з фінансовими ринками, було все, і злети і падіння, були повні сливи рахунків і збільшення депозиту в 2-4 рази за місяць. Ваш покірний слуга раніше щільно вариться в цій темі, тільки вже не тільки в якості трейдера.

Як я заробляю на форексі:

На даний момент можна виділити три напрямки, расположу їх не в якості важливості особисто для мене, а за розміром одержуваного доходу.

1. Заробіток на партнерських програмах форекс-брокерів. Так вже вийшло, що мені досить крупно повезло в тому, що вдалося залучити до брокерів кілька досить успішних трейдерів, які торгували не просто по 0,01-0,1 лота, але їх лотность обчислюється в десятки разів більше. Так ось ці трейдери вже забезпечили мені вельми пристойний дохід, який був спрямований на експерименти в цій ніші.

2. Особиста торгівля на форексі. За розміром одержуваного доходу мої особисті успіхи поки стоять на другому місці, а хотілося б, щоб перше. Якщо хочете, то моя мрія полягає в тому, щоб вийти на такий рівень торгівлі, який дозволив би мені займатися сайтами тільки для душі.

3. Інвестування в памм-рахунки. Знайомство з цією нішею було всього 4 місяці тому і поки лише відточую критерії для правильного відбору керуючих.

Як заробляти на акціях форекс-брокерів

Конкуренція це завжди добре, якщо мова йде звичайно про кінцевого користувача. А те, що конкуренція в форекс ніші збільшується з кожним роком є незаперечним фактів. Ось тут-то і доводиться брокерам якось виділятися з загальної маси і влаштовувати всілякі акції, роздачу бонусів та інших пряників. Ну а хто з нас не любить халяви? Може бути ви ні, але я то вже точно так, тому час від часу намагаюся відстежувати подібні заходи.

Бонус до депозиту. Ах, цей солоденький бонус і якщо для новачка на форексі цей бонус швидше за все все одно буде злитий, то для того, хто здатний зробити кілька вивірених угод, може стати справжнім подарунком.

Візьмемо, наприклад, одного з останніх мене зацікавили брокерів, North-West Financial Broker, кому буде цікаво ось їх сайт http://www.nwfbroker.com/ru . Насамперед я клюнув саме на бонус 30% до депозиту. Все просто, поповнюєш рахунок на суму не менше 100$ і отримуєш бонус ще 30% від внесеної суми. Ну а далі торгуєш в своє задоволення. Якщо ви слабо знайомі з технікою торгівлі, то вам цей бонус нічого не дасть, але інші зможуть збільшити депозит в 2-3 рази, якщо вдало вгадають напрямок. Ну а якщо не вгадають? У цьому випадку ніяких втрат не буде. Як так? Давайте покажу як це роблю я. Отже закидаю сотку, отримую на депозит 130$. На бонусні 30$ я можу собі дозволити ввійти один раз лотом 0,1 зі стопом в районі 30 пунктів (або 2 рази по 0,1 лота зі стопом в 15 пунктів), або це можуть бути 2 позиції по 0,5 лота з тим же розміром stop-loss. Що таке 0,1 лота для депозиту в 100$ — це дуже багато. Якщо торгую повністю на свої гроші, то про такий ризик і мови бути не може. Але ж у нас бонус :). Так от, якщо я зловлю на цю позицію рух в 100 пунктів, то зароблю на одній лише угоді 100$, а це подвоєння вкладених вами коштів. Якщо не пощастило, і ціна просто з’їла ваш стоп, то ми втрачаємо бонус, або його частину. Ну а далі вже зав’язуєте з такою лотностью і переходите на 0,01.

Заробіток на партнерських програмах

На upgoing.ru вже не раз писалося про те, як буває вигідно працювати з партнерками і форекс тут не виняток. Причому цей спосіб є безризиковим. Всі ваші витрати зводяться на видобуток трафіку, з подальшою її конвертацією. Але мало того, час від часу брокери діляться частиною свого прибутку, збільшуючи тим самим прибуток партнера.

Той же North-West Financial Broker, нещодавно запустив акцію «Заберіть наші гроші», детальніше про неї можна прочитати за посиланням http://www.nwfbroker.com/ru/partner/proposal. У двох словах, в період з 18 червня по 17 вересня, кожен партнер буде отримувати 100% прибутку брокера. Що це означає? У-У-ух, якщо ви залучите одного крутого трейдера, який скажемо буде входити один раз в день одним лотом, по парі gbpjpy (пара яку люблять професійні трейдери за її волатильність), то доходи будуть просто ульотні. Спред 6 пунктів буде дорівнює 75,16$ — це частка брокера з кожної угоди такого розміру. Помножте цю суму на 20 торгових днів і отримаємо 1500$ — це з урахуванням того, що угода буде лише одна. Я вже не кажу про таких трейдерів як Sven, які входять лотностью в 500 і навіть 1000, дивіться скрін на початку минулого статті. Боже мій, якби я був людиною, який привернув Свена в памм рахунки, то вже давно б не працював ?

Не буду писати про те, як добувати трафік під роботу з форекс партнерками, тому що тут стільки способів, що не на одну статтю вистачить. Хтось віддає перевагу розкручувати свої блоги, хтось «спам» за форумів і соціальних мереж, ну а хтось конвертує тизерний трафік або працює з контекстною рекламою. Головне це те, що заробляти можна, але тільки не думайте, що гроші самі потечуть до вас рікою. Без праці, як відомо, не витягнеш і рибку зі ставка.

Удача любить підготовлених!

Схожі записи

  • Спекотне літо підвищених відрахувань з BinPartner
  • Зустрічаємо партнерську програму бінарних опціонів Binpartner.com
  • Форекс грааль для скальперів — рібейт сервіс повернення спредів
  • Ігровий трафік + LuckyPartners 1.2 = Гроші! Багато трафіку — багато грошей!
  • Заробляємо на кредити для американців (Payday Loans)
  • Голосові поздоровлення. Продовжуємо експериментувати з Grattis
  • Памм-рахунки. Інвестований портфель приніс у вересні +7,29% (678$)