Всім доброго часу доби і гарного настрою! Вчора я мало не став жертвою дрібні капості, коли не зміг увійти на свою поштову скриньку, походу його просто ломанули, але про це напишу в іншій статті. Так от, коли я все ж швиденько все повернув на круги своя, то виявив досить цікавий лист від людини, тільки початківця
заробляти в мережі. Не зміг пройти повз і вирішив опублікувати його на блозі, тим більше що воно довелося мені дуже навіть до душі.

Треба сказати, що Я тільки недавно дізналася про можливості віддаленої роботи у всесвітній павутині. Звідусіль чую діаметрально протилежні думки, судження, відмовляння і вмовляння. Одні звеличують роботу фрілансера до небувалих висот, інші паплюжать її, як можуть. До речі, негативу набагато більше.
АЛЕ, БОЖЕ МІЙ, ЯК ЦЕ НАБРИДЛО!

Майже всі (найчастіше невдалі фрілансери) розписують нам ТАКІ жахи, що не просто стає страшно – вити хочеться від безвиході! Що ж виходить? У нас немає ніякої іншої можливості заробити ЧЕСНУ гроші, крім як до нудоти нудна, але СТАБІЛЬНА держслужба (в сенсі робота)?

Мені під тридцять, я сиджу у відпустці по догляду за дитиною (моїй дитині 1 рік і 10 місяців). Я вчилася 7 (!) років: коледж і внз. Попрацювала всього 8 місяців, перш ніж піти в декрет, на УБИВЧО нудної роботи редактором наукового журналу у своєму університеті. В мої обов’язки входило кожен день, всі 8 годин робочого часу вичитувати чужі статті. Іноді було цікаво, коли теми статей відповідали моєму освіти (іноземні мови). Але тупо дивитися на різні формули довжиною в цілу рядок і намагатися ще й розібратися, чи потрібно тут щось виправляти, – це, пардон, повний маразм! Ну, добре, ці труднощі лягали на плечі моєї начальниці, до речі, працює пенсіонерки. Але за таку роботу треба було б платити ХОЧА Б відсотків на двадцять більше. Однак універ такий бідний-пребедный, що на нормальну зарплату не вистачає коштів, тоді як бюджет відділу інформаційних технологій такий бездонний, що в кінці року доводиться вигадувати статті витрат, щоб скоренько витратити кілька тисяч.е.! І вони після цього хочуть, щоб кадри не розбігалися, хто куди?

А тепер про роботу в Інтернеті.
Так, це страшно. Я роблю лише перші кроки. Я поки ніхто і не добилася нічого, тому нікому не вказую, що робити і де краще заробляти: протирати штани в офісі або ризикнути і, можливо, (чим чорт не жартує?) домогтися чого-то там, де можуть знадобитися твої талант, працьовитість і творчі здібності. Кожен сам вільний вибирати своє майбутнє.

Але я БУДУ працювати в Мережі, що б там не говорили про недоліки такої роботи розчарувалися. Якщо, панове, ви не помітили, то інтернет не просто набирає сили, він вже всюди. Так що прокиньтеся! Відірвіть свої зади від крісел і диванів і ПОЧНІТЬ, нарешті, діяти, а не просто плакатися на злочинницю-долю і криза, туди яво в гойдалку! Та нехай я нічого не доб’юся, але у мене залишиться досвід і свідомість того, що я хоча б спробувала щось змінити у своєму житті.

І знаєте що ще? Заздрість, панове-товариші, погане почуття. Якщо хлопчина вісімнадцяти років здатний заробляти за місяць стільки, скільки «офісний дядько» — за півроку, то честь йому і хвала. Ось на кого треба рівнятися, а не робити з нього мрійника і утопіста! Так, у нього є хист, так, він розумниця, якщо в свої роки може дати слушну пораду старшому поколінню і чогось його навчити. А ви не кривити носа, не задирайте його вище можливого, а прислухайтеся, застосуйте рада на практиці. Дивись, вийде. Пам’ятайте заповіт Ілліча: «Вчитися, вчитися і ще раз вчитися»? Це не пізно робити навіть на пенсії.

До речі, про навчання. Погоджуся з іншими, що блоги та деякі статті в Інтернеті – не кращі джерела ДОСТОВІРНОЇ інформації. Тому беріться за підручники, енциклопедії і т. д., якщо вам неодмінно треба все знати прискіпливо. Ну, а для поверхневого ознайомлення, скажімо, з ядерною фізикою можна заглянути і в Мережу.
І наостанок хочу сказати, що одна ДУМКА і неуспіх зумовлює його в дійсності. Це перевірено на власній шкурі. Так що дозвольте мені трохи поразмечтаться і повірити у власні сили. Я можу! Я буду! Я роблю! А ви сидите на свою «тверду» зарплати і вирішуйте, куди витратити ці копійки: заплатити за садок або шиканути і купити ковбаси?

Просування і створення сайтів в Тулі на «1С-Бітрікс». А що ви думали, в Тулі не тільки самовари вміють робити, так що довіртеся професіоналам.
Грамотне вкладення коштів в інтернет може дати прибуток, більше ніж нерухомість, золото та коштовності. Як почитаєш, у скільки оцінюються деякі інтернет-проекти, так і за голову можна схопитися, гроші просто ульотні.

Схожі записи

  • Межа продажності
  • Weclickers.ru — для кого заробіток, а кому і вигідне вкладення коштів.
  • Достоїнства і недоліки заробітку в інтернеті
  • ElitePay.ru — заробіток на мобільному трафіку
  • Заробіток в мережі: яким чином можна заробити в інтернеті?
  • Чи можна заробити в інтернеті
  • Як почати заробляти в інтернеті