Доброго часу доби, сьогодні на upgoing.ru буде стаття від одного з читачів, так сказати особистий приклад першого досвіду в зароблянні грошей в мережі.

Якось, сидячи в задушливому офісі, від нічого робити, вирішив поцікавитися, а як люди взагалі заробляють в інтернеті і чи можливо в принципі заробити людині, що не має якихось специфічних знань і не вдаючись до обману інших користувачів. Ввівши в пошуковику фразу «заробити в інтернеті без вкладень» я злегка здивувався великій кількості сторінок, присвячених цій темі. Питання цікавістю, я відкрив кілька перших-ліпших сайтів, на яких деякі «гуру» ділилися досвідом і рекомендували новачкам заробляти на введення капчі, серфінгу і встановлення програми «Rublik», яка повинна нараховувати мені оплату за використання ресурсів моєї відеокарти.

Мені стало цікаво, чи правда все це або якесь чергове «кидалово». Оскільки часу вільного на той момент у мене було пристойно, я навіть тусувався на Техдизайнер.ру і ще кілька сайтів, де мешкали всякі дизайнери, то вирішив спробувати, особливо не розраховуючи на позитивний результат. Для початку я завів гаманець Webmoney і вирішив почати з установки «Rublik». Результат мене трохи засмутив, володіючи досить потужним ноутбуком з встановленою Windows 7, нормально встановити і запустити цю програмку так і не вдалося, хоча на старому компі з вбудованою відеокартою і Windows XP встановилася і запускається без проблем, правда з такою слабкою відеокартою я не заробив нічого за пару годин роботи програми, так що перевірити роботу цього виду заробітку я не зміг, та й не особливо старався. Намагатися заробляти на введенні каптчі і на серфінгу я почав майже одночасно. Серфінг мене порадував відразу, зареєструвавшись на одному з таких сайтів, я хвилин за 5 заробив близько 40 копійок, які тут же і вивів на свій гаманець Webmoney. Ясна річ, що я радів не «баснословному заробітку», а самого факту заробітку в інтернеті без вкладень і лохотрону.

Паралельно з серфінгом я зареєструвався на Kolotibablo, де потрібно було запастися терпінням і дуже довго вбивати капчі, що з’являються на екрані, поки очі не перестануть бачити, а пальці підкорятися. Мінімальна сума для виведення 1 долар (без урахування бонусів), для цього необхідно ввести близько 1000 картинок, а то й більше. У мене цей процес розтягнувся майже на півтора тижні, але я домігся свого, що вивів свій довгоочікуваний долар на гаманець Вебмані і з полегшенням розпрощався з цим видом заробітку.

Так що, для себе я зробив висновок, що заробити хоч скільки-небудь адекватні гроші в інтернеті можна займаючись копірайтом, фрілансом або маючи свій сайт/блог, а описані вище способи – каторжна, мізерно оплачувану працю, який нічого, окрім кількох сотень рублів на місяць (якщо добре постаратися), а також проблем із зором і безлічі безглуздо вбитого часу вам не принесе.

P. S. Проте, в свій час я теж прийшов до такого ж висновку, правда трохи швидше — на вбивання каптч мене не вистачило ?

А який у вас був перший досвід заробітку в мережі?

Схожі записи

  • А що ви зараз читаєте?
  • Для тих, хто зібрався створити сайт
  • Тихіше їдеш — далі будеш, або як правильно починати просування сайту.
  • Не критикуй, та не будеш забанений. А за що банили вас на форумах?
  • Купівля та обмін посиланнями з Great-World.ru
  • Як красуня з Profit Partner трохи не підвела мене під моностырь.
  • Для чого мені потрібен сайт?