Хоча і довго мені довелося повозитися, але стратегія інвестування в памм-рахунки FX-Trend себе виправдовує. Мінуси звичайно бувають, але на зміну їм приходять тижня з позитивною прибутковістю і кількість ендорфінів в крові починає зростати, життя розквітає новими барвами.

Загальний результат прямого інвестування в форекс в серпні склав +9,16% або 1140$, прибутковість вкладень в памм-рахунки склала +8,67%, особиста торгівля принесла трохи більше, але найбільший дохід надійшов саме від довірчого інвестування в памм.

Найбільший збиток -189$ мені принесло довірче вкладення грошей в рахунок Panamera, який згодом благополучно канув у небуття. Найбільшу прибуток приніс агресивний керуючий Різник — цілих 258$. Правда після подвійного зливу в грудні 2012-го намагаюся не вкладати в нього великих сум.

Портфель серпня був досить мізерним, всього 12 рахунків і 2 індексу, хоча для нормальної диверсифікації цього вистачає з лишком. Про вбогість суджу лише по тому, що були часи коли інвестиційний портфель налічував по 25 керуючих, плюс індекси.

Ю
Середня вкладення в консервативні рахунку на один ТП становить понад 1500$ (на рахунок), в агресивний 500-700$. В серпні це було виправдано, ну а що було у вересні, дізнаєтесь досить скоро ?

Особиста торгівля в Альпарі

На особисту торгівлю часу чомусь залишається все менше і менше, тому результат склав менше 10% і хоча це вище ніж по памм-рахунками, але все одно мало, хоча б 20-30%. Але в будь-якому випадку самостійна торгівля в Альпарі набагато прибутковіше довірчого інвестування, але все приходить з часом. Не прагніть відразу вкладати великі суми в самостійну торгівлю, спробуйте спочатку центові рахунки або вкладіть сотню і попрацюйте з лотом 0,01, а вже потім, коли напрацюєте досвід, можна буде грати і в більш серйозні ігри.

Загальний підсумок довірчого управління за 8 місяців 2013-го року склав 58,87%, особиста торгівля принесла 479%, але в сумарному вираженні дохід від прямого інвестування в памм-рахунки більше. Не довіряю я собі поки великих сум у торгівлі на форексі, так що доводиться задовольнятися 100-200$ в місяць. Але хто знає, можливо в 2014-му все зміниться, хотілося б вірити.

Інвестуйте з розумом!

Схожі записи

  • Підсумки інвестицій в ПАММ за лютий: +6,48% (437$)
  • Результати інвестицій в ПАММ за січень: +11,62% (794$)
  • Інвестування в ПАММ рахунки. 2013-й рік приніс 82,37%
  • Чи можна заробити на памм рахунки. Якщо так, то як?
  • Заробіток на памм рахунки в листопаді склав +2,2% (195$).
  • Особисте інвестування в памм-рахунки. Жовтень приніс 5,27% (556$)
  • Памм-рахунки. Інвестований портфель приніс у вересні +7,29% (678$)