Вас ще не дістають питанням — скільки можна заробити на сайті? Якщо чесно, то мене іноді напружує, коли в черговий раз чую цю фразу. А скажи, скільки можна заробляти на сайтах? — Тобі й не снилося навіть! Приблизно так і відповідаю, та відповідь по суті і не далекий від істини. А ось як на веб-сайтах заробляти вже зовсім інше питання, на яких чітких відповідей не дати, адже способів те ой як багато.

На сьогоднішній день Рунет надає кілька способів монетизації сайтів, причому як платних, так і безкоштовних, створених за допомогою різних платформ загального доступу. Проте слід застерегти, що безкоштовні сайти мають величезну кількість обмежень, як за кількістю розміщених на них посилань, так і по якості/кількості контенту. Про те, як заробити на безкоштовному сайті upgoing.ru вже писалося, так що зробимо більше упор на платні веб-сайти, для відкриття якого вам, як мінімум, потрібно буде заплатити за домен і хостинг. Сам же сайт можна створити за допомогою безкоштовної систему управління сайтами такий як ВордПресс або Джумли.

Будь-яка монетизація сайту починається з вибору теми, від якої залежить як положення сайту в пошукових ведучих, так і зміст розміщених на ньому рекламних оголошень. Тому спочатку краще вибрати спосіб заробітку на сайті, а вже потім визначатися з темою. Адже погодьтеся, буде дуже важко продавати електронні книги на сайті автомобільної тематики, або перенаправляти користувачів з новинного сайту в Інтернет-магазин, який торгує туристичним спорядженням.

Скільки можна заробити на сайті

Багато, дуже багато ? Що стосується безпосереднього заробітку на сайті, то він в першу чергу залежить від числа користувачів трафіку, який вам вдасться залучити. І будь-який веб-майстер знає, що рахунок у цьому випадку йде на тисячі. Існують навіть спеціальні формули, пов’язані саме з цим числом. Так прийнято розраховувати, наприклад, віддачу від реклами, знаючи, що за нею натискає приблизно 80 користувачів з 1000. Або заробіток на файлообмінниках. У цьому випадку при правильних супровідних текстах кількість користувачів, що завантажують файл, дорівнює приблизно 300 на 1000.

Тому перше і найважливіше, що ви повинні зробити – привернути на свій сайт відвідувачів і чим більше тим краще ?

Ну а тепер безпосередньо про те, скільки можна заробити на сайті завдяки різним способам його монетизації. Але давайте домовимося відразу, що всі наші розрахунки ми будемо вести для сайту на 50 сторінок з 1000 відвідувань в день, або з 30.000 відвідувань в місяць.

Заробіток на рекламі.

В даному випадку все залежить від тематики вашого сайту, адже давно відомо, що сайти комерційного змісту: продаж нерухомості і різних товарів, банківські послуги та побутові прилади, так далі, приносять в 5-7 разів більше від реклами, ніж сайти про заробіток в Мережі або сайти розважальної тематики. Тому при вдало обраної теми сайту можна сміливо розраховувати на заробіток від 350 доларів на місяць. Але при цьому варто пам’ятати, що мова йде не про незалежних рекламних службах, а про партнерство з Яндекс.Директ або Гугл Адсенс.
Днями мені траплялися приклади, де заробіток від адсенс був в районі 5000$ на сайті. Та вже, стільки заробляти на сайті одним adsense мені поки що тільки сниться.

Заробіток на партнерках.

Тут все залежить від вибору партнерської програми. Адже в Рунеті існують партнерки, платять по 100 доларів за одного залученого користувача, або такі, як Озон, віддають перевагу розплачуватися з партнерами не грошима, а своїми товарами. Тому так важко вивести середній заробіток при такому способі монетизації сайту. Але одне ми можемо сказати впевнено – веб-майстри, які обрали для себе «правильні» партнерські програми і перетворили свої сайти в рекламні майданчики цих програм заробляють від 750 і більше доларів на місяць. Мені якось підвернулася халявка, коли 2 залучених реферала заробили понад 1200$ — побільше б таких заробітків на партнерках.

Заробіток на файлообмінниках.
Математика розрахунків даного виду заробітку дуже проста: ми знаємо, що в середньому наш файл скачає 300 чоловік з 1000, а значить 9.000 чоловік в місяць. Файлообмінники виплачують від 3 до 17 доларів за кожну 1000 викачаних файлів, в залежності від їх розміру. Ось і виходить, що наш щомісячний заробіток становитиме від 25 до 150 доларів.

Заробіток на посиланнях.
Якщо ж говорити про розміщенні на сайті сплачених посилань, то тут вже важлива не загальна відвідуваність, а ТИЦ і ПР вашого сайту, так як чим вищі ці показники, тим більше вам будуть платити за кожне посилання. Припустимо, що у нашого 50-сторінкового сайту ТІЦ 200 та ІН 3. В цьому випадку ми зможемо продавати посилання приблизно по 5 рублів за кожну, розміщуючи посилання по 3 на кожній сторінці нашого сайту. Звідси і виходить, що подібна монетизація сайту буде приносити нам приблизно 30 доларів щомісяця. Але це зовсім мінімум, якщо підключити GGL і Міралінкс, то на такому сайті за місяць можна вичавити 300 доларів, а якщо напружитися, то й того більше.

Більшість веб-майстрів використовують всі перераховані нами способи заробітку одночасно, що і дозволяє їм гарантувати собі солідний і стабільний заробіток, частину якого (а так само про це не слід забувати) вони вкладають в постійно розвиток свого майданчика. Адже тільки такий підхід може служити гарантією того, що через кілька заробіток на сайті перетворитися в серйозний бізнес.

Але ви ж розумієте, що це умовний приклад того, скільки можна заробити на сайті. Мені відомо не мало прикладів, коли вебмастера заробляють на одному сайті не просто більше 1000$, але рахунок іде на десятки тисяч доларів. Ну а для кого-то і сотня серце гріє — все відносно. Хочу щоб ви зрозуміли, що коли маєш справу з сайтами — обмежень немає. Засновник фейсбуку начебто і володіє одним сайтом ? а дохід його обчислюється вже мільярдами доларів. Тому що це вже не просто сайт, це сайтище.

Схожі записи

  • Як заробити на безкоштовному сайті
  • Власний сайт. Найреальніший спосіб заробити в інтернеті
  • Як заробити на своєму сайті
  • Хто може заробляти на сайтах?
  • Як заробити на блозі. Що потрібно, щоб добре заробляти на блозі
  • Як заробити на простому сайті
  • Чому реклама на сайті не приносить дохід?