Inferno Solutions — Кращі адміністровані VPS в Росії від 5$ + бонус 30$!

Якщо Вас ще ніколи не відправляли в бан, то ви або дуже політкоректний, або просто везунчик, хоча це все легко можна виправити. Можна довго сперечатися і бити себе в груди, доводячи, що вас просто так забанили на форумі, ні за що. Коли народишко опускається до матюків, то я з легкістю встаю на бік модераторів, але буває що навіть банять за натяки і ось це дійсно викликає подив. Свій перший бан на форумі я отримав на FX-тренді, за те, що завів мову про висновок позицій на міжбанк, ну і зробив там кілька натяків. У результаті відразу вічний бан.

До речі, що стосується цієї компанії (FX-trend), то якщо вам доріг ваш аккаунт, то намагайтеся уникати навіть найменших натяків на те, що може зашкодити іміджу компанії, навіть якщо це і буде правдою. Бан прийде швидко і надовго, ось вам один з останніх прикладів:


На подібні повідомлення адміністрація реагує дуже швидко, так що якщо не хочете в бан, уникайте подібних речей. Не можна забивати голову інвесторам всякими думками і натяками ?
Один інвестор все-таки поцікавився на рахунок міжбанку і отримав дуже конкретну відповідь:

Коментарі, як кажуть, зайві.

Забавно і те, що деякі компанії настільки педантично ставляться до свого іміджу, що можуть забанити навіть за повідомлення на інших форумах. Як один з останніх прикладів можу навести випадок, коли людину забанили в Телдери за те, що він був в одній з гілок Серч.

Чого вже тут дивуватися, якщо великі компанії звільняють співробітників, за повідомлення залишені ними в соціальних мережах, ну хоч одне радує — читають!

Буває що схлопочешь попередження або частковий бан тупо з-за того, що не знаєш правил форуму. Не знаю як Ви, але я галочку «ознайомлений» ставлю автоматом і ще ні разу не читав цих правил ?

Ну а банили вас за критику? А може, був якийсь цікавий випадок з баном — давайте в паблік ?

P. S. Не дивуйтеся якщо математична каптча зникне і на її місце прийде інша — схоже хрумеры стали її пробивати і доводиться кожен день вичищати купу спаму. Ось вже дійсно прогрес не стоїть на місці. Зараз раз в пару років доводиться робити модернізація комп’ютера, просто диву даєшся як все швидко рухається. Хто живе в першопрестольній, може зазирнути на Compday.ru там можна замутити собі непоганий апгрейд. Я ось на днях у знайомого колупался в компі і жахнувся, як все-таки швидко застаріває наше залізо.

Схожі записи

  • А що ви зараз читаєте?
  • Для тих, хто зібрався створити сайт
  • Тихіше їдеш — далі будеш, або як правильно починати просування сайту.
  • Від читача: мій перший досвід в зароблянні грошей
  • Купівля та обмін посиланнями з Great-World.ru
  • Як красуня з Profit Partner трохи не підвела мене під моностырь.
  • Для чого мені потрібен сайт?