Далеко не кожна організація може дозволити собі утримувати потужний корпоративний сервер, а також фахівців-адміністраторів, що контролюють його роботу в цілодобовому режимі. Саме тоді і приходять на допомогу хостинг-провайдери з такою затребуваною послугою, як оренда сервера. Вона дозволяє вирішити всі проблеми, пов’язані з розміщенням та обслуговуванням великих обсягів інформації, а також її безпекою.

Орендувати місце під сховище даних можуть не тільки великі компанії, сайти яких стає «тісно» у рамках своєї корпоративної робочої станції і яким потрібні додаткові обчислювальні потужності. До цієї послуги часто вдаються і невеликі фірми, які намагаються максимально скоротити витрати, пов’язані з облуговування сайту і баз даних. Крім того, оренда сервера затребувана і серед організацій, які прагнуть отримати 100-відсоткову гарантію збереження своїх даних, їх захисту від проникнення ззовні. У більшості випадків, у вартість послуги оренди вже включено комплексне технічне обслуговування та налаштування обладнання.

Альтернативою оренду може служити такий вид хостингу, як віртуальний виділений сервер, або скорочено vps сервер. Він коштує порівняно недорого, зате пропонує воістину необмежену кількість функціональних можливостей. На нього можна встановлювати будь-які програми, проводити настройку у відповідність з потребами кожного конкретного клієнта. При цьому у віртуального сервера є свій ip адреса, власні порти і фільтри.

Крім того, vps сервер дозволяє проводити будь-які операції з файлами в системі, відрізняється підвищеною безпекою від зовнішніх проникнень. Він включає в себе повноцінний root-доступ – так званого «суперкористувача». Його вартість трохи вище, тим не менш, гнучкість налаштувань, висока швидкість доступу і багатий функціонал роблять його високо затребуваним серед самих різних клієнтів хостинг-провайдерів. Відзначимо, що останнім часом реальну конкуренцію vps серверів став складати хмарний хостинг.

Компанія «АктивХост» — надійний і перевірений хостинг-провайдер. Кваліфікована техпідтримка, різноманітні тарифні хостинг-плани. Індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Схожі записи

  • Покрокове керівництво по реєстрації домену
  • Вкусносервер — смачні не тільки ціни 🙂
  • Хмарний хостинг
  • Ruweb відмочив…