Доброго часу доби, читачі upgoing.ru сьогодні мені б хотілося почати публікацію серії уроків для новачків, з різних тем з світу SEO і не тільки. Впевнений, що дещо для себе зможуть знайти і ті, які вже не вважають себе новачками ?

Інтернет-технології є одним з найбільш динамічно розвиваються напрямків людської діяльності. З плином часу у користувачів і веб-розробників з’являються все нові і нові можливості, багато з яких принесло з собою п’яте покоління мови програмування HTML. Розглянемо, що ж нового приніс із собою новий стандарт і яку практичну цінність має його створення.

Уроки по html, або як швидко освоїти п’яте покоління веб-мови


Дивіться повний відеокурс на iTunes

Навчання HTML 5: теорія

Найбільш повно ознайомитися з усіма можливостями п’ятого стандарту мови Інтернет дозволять поглиблені уроки по html, а ми лише візьмемо на себе сміливість висвітлити деякі важливі, на наш погляд, моменти. Багато практики вже встигли оцінити розширені можливості HTML 5 в порівнянні з попередньою версією. Спрощення структури веб-документів, розширення мультимедійних можливостей мови, підвищення безпеки введення даних, якісно новий підхід у використанні графіки, ігр і анімації, вдосконалення зовнішнього вигляду веб-ресурсів – про все це та багато іншого можна дізнатися, відвідуючи уроки по html. Отримані в ході занять необхідно закріпити теоретичні знання на практиці, щоб вони міцно засіли в мозку і стали керівництвом по використанню коштів п’ятого стандарту веб-мови.

Робота з інтернет-ресурсами має свою специфіку, яка проявляється не тільки в характері здійснюваних операцій, але і в методиці навчання. Так, якщо навчитися будь-якій іншій професії можна в кабінетних умовах, а потім відразу ж застосовувати ці знання на практиці, то у випадку з веб-програмуванням так варіант не пройде – тут необхідний якісно інший підхід в освоєнні азів мистецтва створення ресурсів всесвітньої мережі. Першим етапом навчання є теоретичне ознайомлення з можливостями нового стандарту веб-мови, новинками, які вони приніс з собою програмістам і користувачам, відмітними особливостями в порівнянні з попередніми версіями, набором інструментів і функцій доступним веб-розробникам, індивідуальними рисами різних опцій і додаткових «примочок» і т. д.

Проте наївно вважати, що на цьому навчання закінчується, адже досконале знання теорії – це тільки перший крок до освоєння HTML 5. Далі іде другий, він же основний і самий головний етап ознайомлення з мовою, а саме – його практичне застосування. Без випробування всіх отриманих в теорії знань вони ніяк не допоможуть програмісту в його діяльності, не просунуть його на якісно новий рівень і змусять залишатися застряглим у своїх можливостях. Саме тому комплексні уроки по html включають в себе дві основні складові – це теорія і практика. У теоретичному курсі навчаються дізнаються про можливості мови, а в практичній частині занять — вчаться використовувати його інструментарій у житті. Після наполегливих занять по такій системі програміст може використовувати HTML 5 практично наосліп.

Освоєння отриманих знань на практиці

Отже, ми вже з’ясували, що в питаннях навчання мови веб-програмування важливо не тільки знати все про можливості HTML 5 з теоретичного курсу занять, але і вміти застосовувати отримані знання на практиці. Методика практичних занять залежить від рівня підготовки учня. Якщо перед вами абсолютний новачок, то не варто починати практичні заняття з HTML 5 – краще для початку навчити його користуватися базовими версіями веб-мови, багато інструменти яких лежать в основі п’ятого покоління. Якщо учень не буде знати фундаментальних речей, яким можна навчитися тільки на перших версіях HTML, то йому буде вкрай складно зрозуміти алгоритми роботи HTML 5. Саме тому для людей, які перебувають на нульовому рівні професійної підготовки, спочатку викладають основи мови програмування, і тільки після цього відкривають особливості використання його останніх версій.

Для тих, хто не з чуток знайомий з можливостями базової мови програмування, ідеальний варіант навчання – це занурення в робочу середу. Це є найбільш ефективною методикою викладання, яку можна порівняти з вивченням іноземних мов, коли учневі дають тільки основи теорії, а потім відразу занурюють у мовне середовище, щоб він вчився їх використовувати на практиці. В освоєнні HTML 5 діють ті ж самі закони – ніщо не змусить учня краще засвоїти уроки по html, ніж практичне застосування всього того, що було осягнене в ході навчання. Фахівці рекомендують освоювати інструментарій HTML 5 на прикладі ігрових додатків. На просторах Інтернету існують спеціальні навчальні сайти (наприклад, http://html5game.ru/), на яких можна знайти зразки практичного застосування HTML 5, а також спробувати себе в якості програміста.

Контроль знань

Після того, як пройдений курс навчання, необхідно перевірити учня на якість і повноту засвоєння інформації, а також на вміння використовувати величезні можливості HTML 5 для вирішення практичних завдань. Для цього перед екзаменованих доцільно поставити цілком реальну задачу – наприклад, розробити ігрове додаток. Важливо, щоб завдання, поставлені перед учнем, було здійсненним, тобто її рішення вимагає умінь, знань і навичок, якими володіє учень. Саме тому екзаменаційні завдання слід роздавати кожному за здібностями та рівнем підготовки. Так, новачкам достатньо буде впоратися з розробкою нескладних ігор з невеликим набором налаштувань і функцій, тоді як більш досвідчені учні цілком можуть впоратися зі створенням більш складних іграшок, в основу яких покладено заплутаний сюжет і непроста графіка. Складність гри повинна відповідати можливостям НТМЛ 5.

Таким чином, з появою п’ятого покоління мови програмування виникло багато бажаючих освоїти його інструментарій, ніж допомагають уроки HTML 5. Для найбільш повного освоєння і глибокого розуміння матеріалу необхідно використовувати отримані знання на практиці, кращим способом чого є розробка нескладних ігор. Це дозволить швидко опанувати інструментарієм НТМЛ 5.

Схожі записи

  • Початківець копірайтер.Дивимося телевізор з користю
  • Пошук в Google. Фішки які роблять його ефективніше.
  • Урок 17. Різні мікроформати пошукачів: як вони працюють?
  • Урок 16. SEO: ТИЦ і PR сайту — дізнатися, перевірити і підняти
  • Урок 15. Російська подкастинг і його роль в просуванні сайту
  • Урок 14. SEO: Поведінкові фактори — база для просування.
  • Урок 12. Що таке подкасти і для чого вони потрібні