Наближається Новий Рік, а це означає, що нас скоро повинна захлеснути хвиля конкурсів, хоча вже зараз помітна активізація партнерок, так і блогери не відстають. Днями повинен закінчиться конкурс «Статейник-2» від Сергія Сосновського, але на його заміну прийдуть десятки інших. Втім, вже почалося.

Конкурс «7 порад» на 5 000$ від Володимира Карпєєва


Поспішаю порадувати всіх, хто вміє писати і не проти отримати за це цілком пристойні гроші або цінні призи, про те, що 22 листопада, тобто буквально кілька днів тому стартував конкурс «7 рад» від Володимира Карпєєва.

Кінець прийому робіт: 23:59:59 27 грудня 2012
Підведення підсумків: 10:00:00 30 грудня 2012

Часу, як бачите, ще більш ніж достатньо, для того, щоб накидати статтю на довільну тему, в якій дати читачам «7 рад». Статтю Ви публікуєте на своєму блозі, що теж важливо, особисто я не сильно люблю писати конкурсні статті, з публікацією на інших майданчиках. Як бути якщо блогу немає?. Ну, не турбуйтеся тоді, можете надіслати статтю мені, я її опублікую на upgoing.ru, або будь-якому іншому блозі, від Вашого імені ? , або відішліть статтю самому Володимиру.

Купа призових місць

Що мені подобається в цьому конкурсі, так це насамперед те, що в нього є реальний шанс зайняти якесь призове місце, адже їх у конкурсі не 3 і навіть не 5, або 10, а набагато більше.

1-10 місце. За перше місце Apple iPad New 16 Gb black, за інші Apple iPod Shuffle 2 Gb.
11-15 місце 1000 рублів
16-25 місце 500 рублів
Купа додаткових призових номінацій (Apple iPhone 4S 16 Gb, База Пастухова і т. д.)

Не стану перераховувати додаткові номінації, обмежуся лише тим, що їх дійсно багато, що безсумнівно збільшує Ваші шанси на отримання «чогось приємного» до Нового року. Можливо я і самі приєднаюся до конкурсу, і вам того бажаю!

Закритий клуб Максима Пастухова

Вже пару тижнів минуло з того моменту, як я став членом клубу Максима Пастухова і якщо чесно, не чекав, того, що там буде стільки інформації. Ну думаю, подумаєш клуб, адже чимало таких на просторах мережі, багато організовують закриті доступи на своїх сайтах, але води, занадто багато води.

А тут, реально, читати не перечитати і що найприємніше, так це те, що багато конкретики. Детальніше можете почитати в інформації про клуб, на даний момент в ньому вже 2683 нотатки, які розкидані по різних категоріях, вибираєте те, що цікаво і чтива у вас буде ого-го.

Членство безкоштовно, але потрібно особисто отримати доступ, «анонімів» Максим в клуб не бере. Одним словом, інформація корисна, перевірено особисто.

Такі от маленькі новини, з якими я і хотів з вами поділитися. Хоча підозрюю, що багато хто вже в курсі ?

Схожі записи

  • Я втомився, я йду!
  • ПС закручують гайки, але SEO не помре ніколи
  • Жорстока новину: виділені IP-адреси подоражают в 10 разів!
  • Ultimatecash.ru загнувся, а от база Пастухова росте як на дріжджах
  • Google витісняє Яндекс, який подарував мені +30 Тіц
  • Жовтнева подборочка новин.
  • Приємна несподіванка — заблокували Webmoney.