Всім доброго часу доби! Продовжую Вас знайомити з новими біржами копірайтингу, на яких хтось може заробити собі непогані гроші, а хтось вигідно їх витратити. Сьогодні кілька слів про Миратекст, ну а до кінця наступного тижня напишу ще про одну біржу, тестуванням якої зараз займаюся.
З травня 2010 року, як я вже писав в інших постах, я просував свої сайти через Міралінкс. Тоді ж я і дізнався про один з інструментів, пропонованих власникам майданчиків – біржі копірайтерів Миратекст. Тоді вона ще тільки починала свою роботу, так і написанням статей я займався самостійно, тому і не звернув особливої уваги на неї.

З моменту створення Миратекст позиціонував себе як біржа якісного контенту для людей. Був створений чіткий звід правил, які потрібно було виконувати, аж до того, в якому місці на сторінці повинен знаходитися ключ. Звичайно, це були seo-тексти для вставки посилань в статті. «Заточені» під конкретну роботу копірайтери майстерно впоралися з неповороткими ключами, працювали швидко і грамотно. Однак можна було помітити деякі недоробки в функціоналі, такі як труднощі при створенні замовлень, відсутність прозорості, повідомлень, а також зручності користування.

Поступово можливості Миратекста розширювалися: з’явилися послуги з написання оглядів, прес-релізів, промо-статей, новин, навіть аналітичних матеріалів. Хоча про все це я знав тільки з чуток, не доводилося використовувати.

Які особливості виділяють Миратекст пропонує зараз?

1. Гарантія модерації в Міралінкс. При необхідності модератори самі все виправлять. Вартість копійчана, зате можна взагалі не хвилюватися про настрої модераторів Миралинкса =)

2. Експорт готових статей у форматах word, html, miralinks як одиночно так і пакетно. Реально зручно. Копірайтери посилання вставляють, а потім експортуєш відразу всі статті архівом і цей архів заливаєш в Міралінкс.

3. Тип послуги «СЕО-контент». Відрізняється тим, що знаходиться під контролем штатного seo-фахівця, який при необхідності сам підбирає потрібні запити для статті, а також дає рекомендації копірайтерам з написання тексту. Думаю, що для новачків послуга корисна.

4. Новини для сайту. Періодичне написання новин. Сама послуга не нова, але відмітною особливістю є можливість безкоштовно розміщення готових новин на сайті клієнта (треба надати доступ до адмінки сайту). Вважаю, що це цікава можливість, тому що інші пропонують тільки спеціальні експорт через плагіни або rss стрічки, а тут взагалі нічого робити не треба. Все зроблять за тебе.

5. Аналіз вмісту. Ще одна безкоштовна фішка. Сайт перевіряється на унікальність, наявність тегів title, description, keywords, на смислове і візуальне сприйняття контенту. При необхідності підбирається семантичне ядро під нові статті і даються рекомендації їх виправлення помилок. Без коментарів. Корисно.

6. Елементарне зручність. Перебувати в інтерфейсі стало набагато приємніше.
Загалом, працювати з Миратекстом стало набагато простіше. Всі замовляються тексти безкоштовно перевіряються на унікальність, при бажанні може бути перевірка редакторами. Поповнити рахунок простіше простого, до речі, всі з нульовою комісією.

Зареєструватися можна за кілька секунд, серйозно.

Ну що, помітив — і вам розповів. На цьому, мабуть, і закінчу.

Подарунок першим 20 рефераллам. В якості бонусу надам першим 20 рефераллам купон на 10% знижку по оплаті перших 10 замовлень. Дрібниця, а приємно.

Схожі записи

  • My-publication — ще одна професійна біржа копірайтерів!
  • Contentmonster.ru (біржа копірайтерів) — невже реально контент монстер?
  • Текстсейл. Як заробити на біржі статей Textsale
  • Біржі статей. Яка біржа статей краща
  • Нововведення на PayText
  • Купити статтю? Ідіть на Paytext.ru
  • Біржа копірайтингу — заробляй!