Хотів написати цю статтю ще тиждень тому, але життя внесло свої корективи вінда наказала довго жити і довелося зайнятися тотальної перевстановлення програм. Той у кого їх кількість йде на десятки мене зрозуміє, яке це величезне задоволення ? .

Для початку любителям халяви скажу, що noxon-text.ru — команда пише контент від 10 до 20 крб. за 1000 символів. Особливо підходить для вебмайстрів працюють з Pr.Sape, Miralinks, GoGetLinks, RotaPost. Апетитні розцінки, нічого не скажеш.

Ну а тепер ближче до теми статті. Почнемо з того, що останнім часом на форумах стали частенько потрапляти пропозиції про розміщення посилання на сайт з pr7 тіц 2100 (зараз тіц підріс до 2200) за 100 рублів, хтось став збивати ціну і пропонувати дешевше, однак конкуренція. Цікаво стало і поліз розбиратися в чому ж фішка, адже і коню зрозуміло що вже занадто дешево виходить. Як виявилося, можна отримати посилання і задарма. Хто ще не здогадався, що мова піде про отримання халявної посилання з новинного сайту Smi2.ru , причому посилання отримуємо не з профілю, а як і належить в статті.

Що для цього потрібно?

Так власне практично нічого, окрім бажання і 5-10 хвилин часу. Посилання з Smi2.ru можна отримати і за гроші, що коштує це задоволення 100 рублів. Але впевнений, що Вас цікавить безкоштовний варіант, тобто купівля за ентропію. Це свого роду внутрішня валюта, яка нараховується за активність: голосування, коментування і додавання статей. Чим більше активність, тим швидше ви набираєте ентропію. До того ж за досягнення певного рівня ентропія дається більш щедро.

Відкрию один маленький секретик, що необхідні 1000 ентропії можна набрати за пару хвилин, якщо заповнити свій профіль. Якщо швидко набираєте текст, то вкластися в кілька хвилин цілком реально і буде у вас як і в мене:

Попутно пробігся по статтях і залишив кілька коментів, щось плюсанул. Ну а тепер пора замовляти посилання. Для того, щоб модератор не сильно обурювався потрібно підібрати статтю близький за тематикою до заслання, яку ви хочете залишити. Отже вибираємо статтю і в самому низу спостерігаємо наступне:

Тиснемо на купити вічну рекламу, після чого вибираємо опцію «За ентропію» і власне вбиваємо саму посилання.

Чекаємо на модерацію заявки і отримуємо свою посилання з сайту PR7 ТИЦ2200 безкоштовно.

Підбиваємо витрати часу:
Реєстрація — 2 хвилини (якщо вже є поштова скринька), якщо потрібно заводити «черговий» поштову скриньку, то сміливо додавайте хвилин 5.
Заповнення профілю 2-3 хвилини (аватар і інформація про те, хто ви взагалі по житті)
Ну і трохи часу на пошук статті та складання заявки.
Користуйтеся ?

До речі, сьогодні черговий ап ТІЦ, у мене поки без змін.

Схожі записи

  • Миралинк «б’є наповал» якістю майданчиків. Бережи свої гроші оптимізатор
  • Біржі вічних посилань — коли користь перетворюється на шкоду
  • Це заповітне слово «халява»