Напевно багато новачків, які створили свої блоги, задаються цим питанням. Ну і що ж радять їм професіонали? А вони кажуть: «пиши кожен день, ну в крайньому випадку через день! — це дуже важливо на першому етапі». А я от скажу — думай своєю головою! Потрібно усвідомити одну просту річ — не варто писати аби що, тільки тому, що щось потрібно написати. Краще напишіть одну статтю у 3-4 дні, але нехай це дійсно буде хороший матеріал. Особисто мені набагато приємніше читати такі блоги, так і статей чекаю з нетерпінням, знаючи що «лажі» там не буде. Починайте з перших днів життя блогу, заявляти про себе, як про серйозного автора, а не «пустушки». Це , до речі, стосується і коментарів, які ви залишаєте в інших блогах.

Виходьте, в першу чергу, свого часу! Ось давайте подивимося мій робочий графік і прикинемо, що від мене можна «вимагати». Отже з понеділка по п’ятницю у мене наступний графік:

— підйом 5:42 і робота за компом до 6:45, в цей час я зазвичай читаю статті, які прийшли по підписці, відповідаю на коментарі, ну або витрачаю цей час на щось ще.

— а далі ріднесенька робота, будь вона не ладна — бо забирає багато часу з якою я приходжу в середньому в 18.00

18.00 — 23.00 — це мій вільний час. Що я маю? 5 годин на те, щоб щось зробити вдома, поспілкуватися з дітьми. Крім того, необхідно завантажити торгівельний термінал і провести аналіз руху валют, визначити чи можна на цьому заробити. А це віднімає мінімум годину часу. А зробити ще треба купу всього: написання статей і комментриев, читання спеціальної літератури і блогів… Коротше час розписано просто по хвилинах — іноді дозволяю собі розслабитися і подивитися фільмець. Ну а вихідні, теж розписані — на них у мене заплановано читання соціальних мереж і форумів, додавання блогів у мережі соціальних закладок і ще купа всього.

Скажіть чи можна від мене очікувати статей кожен день? Не дочекаєтеся! Тому що я не хочу працювати ночами і писати в 4 блогу, кожен день — так адже і «дах» може знести. Насправді я пишу настільки часто, наскільки у мене виходить, використовуючи час по максимуму. У мене є маленька мрія, щоб до наступного літа мати непоганий заробіток в мережі і на форексі, щоб послати «працювати на дядька» куди подалі і приділяти сім’ї і всього того, що мені не подобається 3-4 години в день, а багато більше!

Скажете мрії, мрії… Але мрії мають дивовижну властивість — стає реальністю, щоправда тільки у тих, хто щось для цього робить! Чого власне і вам бажаю — НЕХАЙ ВАШІ МРІЇ СТАЮТЬ РЕАЛЬНІСТЮ!

Ну а що стосується того, як часто писати в блог — вирішите самі. Звичайно чим частіше ви будете писати, тим краще, але не на шкоду якості і здоров’ю. Якість статті, поставте на перше місце, а вже їх кількість, нехай буде на другому.
Для тих, кому щось потрібно перевезти варто заглянути на http://www.manipulyator-77.ru переїзд пройде дуже швидко.
Удачі!

Схожі записи

  • Початківець копірайтер.Дивимося телевізор з користю
  • Пошук в Google. Фішки які роблять його ефективніше.
  • Урок 17. Різні мікроформати пошукачів: як вони працюють?
  • Урок 16. SEO: ТИЦ і PR сайту — дізнатися, перевірити і підняти
  • Урок 15. Російська подкастинг і його роль в просуванні сайту
  • Урок 14. SEO: Поведінкові фактори — база для просування.
  • Урок 12. Що таке подкасти і для чого вони потрібні