Сьогодні вирішив продовжити моє, а заодно і Ваше знайомство зі всякими корисними сервісами найстарішою біржі посилань Sape.ru. Сапа була, Сапа є і Сапа буде їсти ? А як же інакше, адже їсти всім хочеться. Чомусь з сапою у мене пов’язані приємні спогади початківця сеошника, ех було годинка, зробив кілька сателітів, закинув їх на біржу і грошик капає. А потім прийшли всякі АГС, Пінгвіни, Панди та інша злісна нечисть, яка вирішила покласти лапу на грошову нішу. Пам’ятається, багато тоді передрікали що сапа здохне, вже вибачте за прямоту, протягом року. Проте вже скільки часу пройшло, а біржа не тільки жива, але ще й розвивається, з’являються нові сервіси і поліпшуються алгоритми просування. І багато хто тільки за. В одній з минулого статей ми замовили пару слів, про PR.Sape, ну а сьогодні мені б хотілося дізнатися що ж це за такий чарівник Wizard.Sape.

Не зовсім зрозуміло, чому на головній http://www.seowizard.ru/ намальований такий добренький робот, адже саме слово wizard перекладається чаклун, чарівник, маг, чарівник, чаклун. Однак не будемо вдаватися в подробиці, а перейдемо до самого сервісу. Думаю ви здогадалися, що мова піде про системи автоматичного просування. Був час, коли я щільно сидів на вебэффекторе, потім сподобався мегаиндекс, ну а зараз із задоволенням відкрив певні можливості, надані в Wizard.Sape. Щоб знайомство було більш наочне записав для вас невелике відео:

Для особливо ледачих вебмайстрів в системі є можливість звалити все на плечі менеджерів, які в поті чола підберуть вам семантичне ядро, за пару золотих зрозуміло. Чисто символічно.

Але час від часу на мене нападає приступ жадібності і ось тоді я намагаюся все зробити сам, а в цих випадку наш добрий чарівник вельми корисний. Перш за все мені подобаються ті підказки, які він робить з оптимізації статей. Все дуже і дуже чітко:

А ще мені дуже подобається чинити по китайськи. Навіщо придумувати щось своє, витрачаючи гроші і час на всякого роду алгоритми успіху, не краще підглянути за конкурентами? Каюсь, частенько грішу тим, що дивлюся на лідерів і намагаюся отримати у них щось для себе. Тут Wizard.Sape теж непогано допомагає:

А якщо ви щось пропустіть, то Вам нагадають що ще не завадило б підправити, інакше про ТОП можна буде забути.

Пару днів подивився як система закуповує посилання і треба відзначити, що тематичність цілком дотримується. Не можу терпіти коли твоя посилання про скажемо венчурні інвестиції сусідить з посиланням на сайт про лікування геморою ? А ще гірше, якщо такий сайт буде на вас посилатися. Великих ляпів не помітив, ціни цілком демократичні. Але є одне але, ну так я влаштований, що не можу поки повністю довірити просування автоматичній системі, якою б гарною вона не була. Так що якщо обсяг робіт не сильно великий, раджу вам самостійно перевіряти закуповуються посилання, а також тексти, пропоновані системою.

Для тих, хто дуже боїться тимчасових посилань, є можливість закупівлі тільки вічних посилань. Купатися вони будуть через pr.sape, а ціни там дуже демократичні, про що вже йшлося в минулому огляді. Не знаю, може бути, коли-то посилання і перестануть впливати на ранжирування сайтів, але поки що вони все ще працюють. Майже рік я не купував ніяких посилань, в результаті падіння позицій і відвідуваності. Так що швидше за все доведеться повертатися до посилань, правда не так безшабашно як раніше, купуючи все без розбору, а акуратно і розмірено. Що поробиш, часи нині зовсім інші.

Ну а як вам Wizard.Sape? Пробували?

Схожі записи

  • Карають пошуковики за сапку — особистий досвід.
  • Полегшуємо життя в Sape плагіном Вебмастер SAPE
  • Як продавати посилання в Sape.
  • Сапа, мила сапа…
  • Шлюб за розрахунком, або Сапа кинула долар.