Кожна людина, що має інтернет і знає що таке інтернет – магазин чув про аукціоні Ebay. Дуже часто виникає питання про те, як замовити товар в магазині і яким магазином скористатися, при цьому заощадивши якусь суму грошей, адже товар можна придбати дешевше, можна замовити товар на аукціоні або ж поторгуватись із продавцем. Отже, розглянемо, що собою являє аукціон Ибей.

Мережевий аукціон – це свого роду великий ринок, де пропонується величезний вибір товарів, але ціну за товар визначає саме покупець. Суть полягає в тому, що продавець виставляє якийсь товар на аукціон, а покупці вже починають торг, пропонуючи різні варіанти ціни за якийсь конкретний товар. Той покупець, який запропонує найвищу ціну і купує товар, тут працює принцип звичайного аукціону, тільки без встановленої мінімальної / початкової ціни (хоча, при бажанні продавець може поставити мінімальну ціну, а покупці вже будуть піднімати ставки).

Аукціон Ebay був заснований в 1996 році і досі є лідером серед онлайн аукціонів з продажу товарів. Аукціон привернув так багато учасників завдяки своїй рекламній компанії і грамотним співробітникам. Сьогодні на сайті Ebay зареєстровано близько 5 мільйонів товарів, які підлягають продажу, зареєстрованих користувачів на цьому сайті не набагато менше. З кожним днем кількість товарів збільшується, і приходять нові користувачі, які хочуть вигідно продати чи придбати товар.

На сайті мережевого аукціону кожен бажаючий може отримати статус Продавця, для цього йому потрібно зареєструватися, заповнити анкету, і розмістити товар в одній з відповідних йому категорій. Кожен продавець одночасно може розмістити кілька товарів на аукціоні. Що стосується покупців, то вони теж проходять реєстрацію, але там все набагато простіше, їм, по суті, треба тільки зареєструватися і почати активно робити ставки. Будь-які питання про роботу з аукціоном Ви можете задати в російськомовному Ибей-форумі http://www.ebay-forum.ru/

У продавців є лоти, які значаться на сайті під окремими номерами, вони включають в себе назву товару, зображення (фотографію). Лот розташовується на окремій сторінці продавця. Він може оформити її на свій розсуд. Однак, продавець може завантажити тільки одне зображення, інші зображення потрібно завантажувати за певну суму (вже не безкоштовно).

Продавець може виставити лот на 3 – 10 днів, залежно від того яка буде активність покупців. Той покупець, який призначить найбільшу суму і виграє аукціон, після чого оформляє замовлення і виходить товар. Товар зазвичай приходить у відділення Ebay, зараз такі відділення є практично в будь-якому місті, так як бажаючих отримати товари з цього сайту багато.

Схожі записи

  • Як зареєструватися і заробляти на Інтернет-аукціоні eBay