Ну ось і настало довгоочікуване літо, от тільки як показує практика, продуктивність блогерів в цю пору року зазнає значний спад. Ось і починають йти в хід, різні конкурси від всяких інтернет-сервісів, щоб хоч якось пожвавити інтернет. Про конкурс досягнень вже з пару тижнів тому писав, так що сьогодні мова піде про конкурс організований сайтом БезАгентов.сом.

Пару слів про сам сайт, який на даному етапі порівняно молодий. Вже з назви ( БезАгентов.сом можна здогадатися, що мова піде про ринок нерухомості, а якщо бути точніше, то на сьогодні це оренда житла. Для багатьох знайома ситуація, коли продзвонивши десяток телефонів, з пропозицією про здачу квартири, весь час попадаєш в якесь агентство. Зрозуміло, що вони за спасибі не працюють, а теж хочуть отримати свій відсоток. Ідея сайту полягає в тому, щоб ліквідувати посередника між бажаючими здати житло і тими, хто його потребує. Ідея, безумовно, не нова, але підхід, реалізований творцями сайту, дійсно не дає посередникам жодного шансу, оскільки для публікації оголошень, власник повинен надати електронну витяг з реєстру прав власності.

Все просто-зайшов на сайт, вибрав своє місто — пробігся по оголошеннях, знайшов те що треба, списався з орендодавцем і однією проблемою менше. Доступ до оголошень безкоштовний після того як пройде 2 тижні після публікації. Але не всі оголошення можуть дожити до цього моменту, і самі хороші варіанти безумовно підуть тим, хто купив комерційний доступ, знімає 2-х тижневе обмеження. Саме цим прибутком з продажу комерційного доступу вони охоче поділяться з вами, якщо Ви докладете трохи зусиль по залученню клієнтів.

Ідея конкурсу, ось на нього посилання, полягає в тому, що в період з 1 червня по 1 вересня набрати якомога більше рефераллов, тобто тих, хто з вашої ссилочку зареєструється. Як мінімум, на який Ви можете розраховувати це 50% відрахувань одержуваних від рефералів. Причому, якщо йдеться про орендодавців, то цілком можна розраховувати на те, що ці відрахування можуть бути більш-менш постійними. Переможець отримає довічне право отримувати 100% прибутку своїх рефералів, за друге місце — 90% і далі по спадній. Мінімум, на який можуть розраховувати учасники конкурсу — це 50%, які дістануться всім, навіть якщо кількість ваших рефералів прагне до нуля )

Кому цікаво, як нараховуються відсотки, може прогулятися правилами, як по мені, так не настільки важливо як вони нараховуються, головне щоб побільше-побільше ? Для тих, хто вважає, що не варто відмовлятися від можливості збільшити свій пасивний заробіток, залишається зробити перший крок — зареєструватися на БезАгентов.сом і скористатися матеріалами представленими в партнерській програмі найбільш розумно. Можна навіть обійтися взагалі без додаткових витрат, використовуючи лише соціальні мережі. Ну а якщо заточити під тематичні НЧ пару десятків сторінок, то можна розраховувати і на більше. Втім, що це я вам тут розкладаю все по поличках — не маленькі, самі зрозумієте, що до чого.

P. S. на Жаль але літо на мене вже починає діяти таким чином, що хочеться полежати на пляжі, а не засиджуватися за компом, тому багато дуже витратні і активні конкурси на кшталт тієї ж діамантової руки пройдуть повз мене. І хоча активні способи заробітку можуть бути досить прибутковими, але що зрівнятися з пасивним доходом? Ти лежиш, а грошенята капає — мрії, мрії. Але тільки не забувайте, що час перетворює мрії в реальність!

Схожі записи

  • Конкурс для вебмайстрів від PlAYATTACK який так чекали.
  • Мегаконкурс партнерської програми Binpartner.com
  • AzartCash представляє конкурс з призовим фондом $15 000!
  • Новорічний конкурс від AzartCash!
  • Підсумки конкурсу AzartCash з неймовірним призовим фондом $35000
  • Новий весняний конкурс від AzartCash з неймовірним призовим фондом в $35000!
  • Статейний конкурс від Вовка з головним призом у вигляді сайту