Мабуть я вже і не знаю від кого більше чекати приколів від Google або від нашого Яндекса. Приколюються по ходу і ті і інші. Сьогодні один по асьці поскаржився на Google Adsense, що мовляв, багатьох банять без причини, так і прибутковість стала без причини падати в рази. Поліз на форум, зайшов у свій обліковий запис, точно … Ціна за клік, чому то пристойно впала, та й на серч багато інформації від вебмайстрів про те, що неждано — негадано приходить БАН!

Ось кілька висловлювань вебмайстрів:

«За останній місяць прецендентов бана багато. Поки не було жодного розблокованого акка (наскільки мені відомо).
Писати по милу саппорт теж марно — відповідають шаблонно. Жодних кроків для пояснення не роблять. Якщо заблоковано — значить 99% можна прощатися з акком і заробленими коштами. На жаль це так…»

«заблокували акк тиждень тому… повідомлення прийшло таке ж… з Адсенс був близько 1.5 року все було ок… як раз прийшов черговий чек на 150 $ і тут таке… в FAQ пишуть що за чеком не вийде отримати засоби типу навіть не намагайтеся… прикро…
За що заблочили незнаю навіть все чесно було… 70% ПС трафив , ще відсотків 10 закладок… отальное як прийдеться … жах… вобщем тепер тестеві Бігун…

«Кількість постраждалих від Адсенс останні місяці множиться, як ніколи. Якось не віриться, що саме останній місяць вебмастера, не змовляючись, почали скликивать… Це вже схоже на заплановану акцію зі сторони Гугла. Або я не права?»

Продовжувати можна до ще досить довго. Да ну і ладно, з них з Гуглом, через 15 хвилин на роботу, так що обмежуся трохи, потім детальніше опишу. А от Яндекс мене теж порадував. Ситуація така — чотири дні тому в індексі медичного блогу було 2 сторінки, потім шляхом нехитрих маніпуляцій індекс потрапило 30 сторінок — вчора перевіряв в панелі вебмастера. Яке ж було моє здивування, коли сьогодні обнарушил тільки 7 сторінок — причому за день до того, читав на деяких блогах, що це носить досить масовий характер — думав, що мене не зачепило..Довелося сьогодні срочняку перелинковывать сторінки та створювати Sitemape, до якої руки якось не доходили. Довелося…

Коротше, так і живемо — новий день, нові приколи.
А ще я просто тащуся коли бачу гарний дизайн стін в квартирі, та й що тут дивного, адже краса завжди приносить позитивні емоції.

Та ще вирішив днями почати компанію по обміну посиланнями. Умови прості — стукайте мені в аську і пропонуєте. Якщо показники наших блогів не будуть різко відрізняються, то обмін буде рівний, якщо немає — то по асьці обговоримо, але самі розумієте, кількість посилань може бути трохи іншим. Та ще перш ніж стукати в аську, напишіть собі заздалегідь, необхідні посилання, і анкор до них. Якщо ви просуваєте статті блогу по певних запитах. Посилання я можу ставити з чотирьох блогів, тематика різна SEO і заробіток в мережі, форекс і фінанси, медицина. Удачі!

Схожі записи

  • Смішні підказки Яндекса — що ви там у себе курите?
  • Яндекс дістався до тізерів. Хто під наступним ударом, Адсенс?
  • FAQ: Все про новий алгоритм Google – Hummingbird
  • Робота з Google Analytics, помилки, яких не варто допускати
  • Пошук в Google. Фішки які роблять його ефективніше.
  • Калінінград підкрався непомітно. Спасибі тобі Яндекс 🙁
  • Google після Пінгвіна. Індексація не піддається логіці.