Приблизно таким чином все і йде. Як то днями, виявив дуже цікаву ситуацію, яка мене змусило трохи задуматися. Може хто і відповідь підкаже. Впроче, про все по порядку. Для вас вже не є секретом, що я завів вже 2 блогу на вордпресее, тобто заробіток в мережі, і медичні поради. (upgoing.ru і medicsovet.ru). Так от upgoing.ru я почав просувати раніше приблизно на тиждень — зарегил його в яндексі і гуглі, ну і посилань на нього було більше, а медичні поради — тільки зарегил кілька статей в каталогах і поставив пінг на яндекс. І що ж виходить, а те, що medicsovet.ru вже потрапив у рейтинг блогів рунета, тобто яндекс його туди всунув, а ось upgoing.ru там ще на жаль не з’явився. Хоча той і не збирався ще додавати блоги у всілякі рейтинги, але цікаво все таки…

Ось сиджу і думаю, які мої дії туди всунули «медичні поради» раніше «заробітку в мережі», може хто знає? Припущення є, обожду ще трохи — адже цікаво, чиї сторінки першими з’являться в індексі, і тоді я вже точно буду знати, що нашому яндексу більше подобається.

Ще почитати:

Дивні слівця, чи жаргон блогерів

Як часто писати в блог?

Чому upgoing.ru?

Всім удачі, хто ще не натиснув на кнопочку RSS — не бійтеся, вона не кусається, а приносить цікаві статті…

Додано 21.10.10 р.
Забавно буває ось так от заглянути і почитати свої статті, написані два роки тому. Ех, як дрібно ми тоді плавали, за яким дрібниці переживали. Варто було тоді переживати, що потрапляння в яндекс рейтинг так затягувалося, тим більше що зараз блог входить в 500 перших у рейтингу автономних блогів. Просто з часом приходить розуміння і знання, те, що раніше здавалося величезною висотою, зараз сприймається як буденність. Вчіться і ще раз вчіться! Навіть долар, вкладений вами у свою освіту не буде марною.

А як все змінюється з часом. Колись всі лаяли Яндекс, з-за того, що він ввів свої злісні фільтри, під назвою АГС. Підрубав розумієш бізнес сапперам, клепавшим говносайт пачками. Тоді всі любили гугл і говорили, що краще просуватися саме в гуглі. Але часи змінюються, настав час і Google теж викотив свій фільтр, під назвою Пінгвін, і всі дружно заспівали, який все-таки Яндекс хороший ?

Схожі записи

  • Тихіше їдеш — далі будеш, або як правильно починати просування сайту.
  • Ще один камінь в город Solomono
  • А що ви зараз читаєте?
  • 5 крутих в світі SEO-студій
  • Створення та просування сайтів
  • Нинішні реалії в просуванні сайтів
  • Просування сайту своїми силами – це реально