Так уже повелося, що про посилання, новоспечений блогер дізнається, можна сказати, з молоком матері на губах. Адже, бложек не принесе вам заповітних зелених листочків із зображеннями великих дядьків, а от добре расрученный блозі, вже зовсім інша справа, з ним можна і на хлібець заробити, так і на масло.

Коли ти додав свій нульовий бложек в Sape і подивився на середні ціни по системі, то прямо сльоза навертається, ех, за копійки віддаю. Ну а коли дізнаєшся, що навіть 10-ка ТІЦ здатна в рази збільшити дохід сайту в сапі, блогуні і т. д. (не кажучи вже про 20-ку ? ), то сильно хочеться дізнатися як же підняти цей ТІЦ, так щоб ще й безкоштовно.

Останнім часом, багато коментатори почали ставити запитання на зразок: «Скільки потрібно посилань для ТИЦ10?» «Скільки блогів потрібно прокоментувати, щоб отримати ТИЦ 10», ну і далі в тому ж дусі. Варіацій багато, але суть одна — подай-но сюди мені точну цифру, щоб досягнувши її, можна було спати спокійно, бо яшка просто зобов’язаний буде мені подарувати 10-ку в черговий апп.

Ну, щож давайте подивимося, що ми маємо (дані з панелі вебмастера)
1. Блог №1 — ТИЦ 10 (72 посилаються сайту / 484 посилання)
2. Блог №2 — ТИЦ 10 (202/649)
3. Блог №3 — ТИЦ 10 (215/665)
4. Блог №4 — ТИЦ 10 (251/684)
5. Блог №5 — ТИЦ 10 (154/262)
6. Цей блог — ТИЦ 30 (398/3099)

Як бачите однозначної відповіді на поставлене питання просто немає, адже посилання-посилання різниця. Так посилання з трастового, хорошого блогу буде цінуватися пошуковою системою набагато більше, ніж десяток посилань з заурядоного сателіта. Але в цілому, можна стверджувати, що для отримання 10-ки ТІЦ, потрібно буде залишити не менше 100 коментарів, скажімо, на 50-ти блогах. Думаю це самий, що нинаесть мінімум, а краще збільшити цю цифру вдвічі. Чому я кажу про коментарях, та тому, що в наведеному вище прикладі, ТІЦ був отриманий в основному на коментарях, хоча всі блоги повторювались по каталогах, але це було давно…

Здається мені, що якщо ви зайнялися підняти ТИЦ сапою, то орієнтуватися потрібно приблизно на цю ж кількість — 100-200 посилань. Тут вже як потрапиш з якістю.
Тільки не спамьте чесної народ, адже час, витрачений на спам-коменти, це час витрачений даремно. Зі спамом борються всі, Twitter перемагає спам будуть видаляти його і адміністратори блогів. Якщо зберуся, то напишу про те, як правильно коментувати блоги, для підняття ТІЦ, а поки дам лише один советик:
— коли я збирався подрастить ТІЦ якогось блогу, то одне з перших, що я дивився перш ніж з’явитися бажання залишити комент, це файл robots.txt . А ось навіщо, думаю і самі здогадаєтеся, не маленькі.

Схожі записи

  • Аппик ТІЦ — позитив 🙂
  • Ефективне просування Вашого сайту в інтернеті
  • Як скласти семантичне ядро сайту.
  • ТІЦ upgoing.ru вже 240, спасибі Яшу за +50.
  • Що заважає сайту вийти в TOP
  • Вартість просування сайту
  • База Пастухова — мій набір сеошника. Перші результати.