Landing Page є окремою сторінкою інтернету, яка розроблена в рекламних цілях під конкретну пропозицію продукції або товару. На сторінці міститься вся необхідна інформація про товар, і користувач повинен вирішити взяти саме ваш товар. Основна мета Landing Page являє собою збір контактів і стимулювання вас, як візитера, на здійснення покупки, підписки на поштову розсилку та іншої активності.

Переваги

Всі хто користується послугами Landing Page, має ряд переваг. Наприклад, це орієнтація на конкретну аудиторію покупців. Ви пропонуєте тільки одну пропозицію товару (послуги), але воно унікальне і від нього важко відмовитися. Дійсно, деколи покупцеві важко зробити вибір серед безлічі товарів і послуг. Йому простіше мати конкретний варіант пропозиції. Висока (вище 15%) конверсія використання Landing Page, також є відчутною перевагою використання даного сервісу. На сторінках Landing Page є цілковита інформація про послуги чи товари, без наявності будь-яких посилань; все написано компактно в межах одного сайту. Збираючи контактні дані відвідувачів, Landing Page поповнює свою базу ймовірних клієнтів. Пізніше з ними може зв’язатися ваша менеджерська служба з пропозицією інших подібних товарів, послуг, або повідомити їм про активних акціях. Відносно невелика ціна складання Landing Page приваблює до себе навіть бізнесменів-початківців, які хочуть провести моніторинг товарів і почати свій інтернет-бізнес.

Платні та безкоштовні конструктори

В виду того, що увага до Landing Page все більше збільшується, розробники сторінок приземлення (це інша назва Landing Page), надають багато дієвих інструментів, для практично миттєвого створення Landing Page. Як приклад, розглянемо різні платні і безкоштовні конструктори Landing Page. Серед платних дизайнерів, варто відзначити Landix CMS, AvenueSoft, LP generator та інші. Вони дають можливість отримання готового, але незаповненого сайту, з умовою оплати його оренди на певний строк. Альтернативою є безкоштовний плагін конструктора WordPress — WordPress Landing Page. За його допомогою ви ожжете без особливих зусиль, безкоштовно створювати цільові сторінки. WordPress Landing Page має безліч яскравих, приваблюючих увагу шаблонів Landing Page. Використовуючи WordPress Landing Page, ви повинні лише зареєструвати домен і отримати хостинг. Правда при роботі з WordPress Landing Page вам знадобляться певні технічні навички роботи з конструктором, тому не засмучуйтеся, якщо спочатку не буде очікуваного результату. Пізніше у вас з’являться потрібні знання.

Шаблонні і індивідуальні сторінки приземлення

Розробка Landing Page на основі створеного шаблону, дешевше у фінансовому плані, крім того, її виконання займає менше часу, що дозволить вам швидше запустити роботу кампанії. Щоправда, брак яскравої індивідуальності, є основним мінусом Landing Page. Структуру шаблону сторінки приземлення змінити не можливо.

Якщо ви зупинитеся на індивідуальному варіанті Landing Page, у вас буде можливість звернути увагу саме на те, що для вас є підходящим. Звичайно, при цьому, ви будете нести більше витрат часу та грошей, адже буде платою за унікальність сайту.

Єдине, на що звернемо вашу увагу в цьому випадку, — вибір шаблонного або унікального варіанти Landing Page настільки важливий. У цій справі головне досягти максимальної конверсії сторінки, а вона, як відомо не обумовлена ні шаблонами, ні оригінальністю.

Джерело: http://avenuesoft.ru/lp/what_is_landing_page.html

Схожі записи