Банківський переказ (або Wire Transfer) буде зручним в першу чергу тим, хто зіткнеться з необхідністю переказувати гроші з одного банківського рахунку на інший в разі, якщо немає можливості відкрити картку міжнародного зразка Visa і MasterCard (мова йде про випадки, наприклад, переказу грошей між невеликими національними банками). У цьому випадку ви відкриваєте рахунок, що не займає у вас більше 30 хвилин, і в разі переказу грошей вносите на нього потрібну суму плюс відсотки за чинену транзакцію, щоб зробити ту чи іншу покупку або грошовий переказ.

У разі одержання грошей за Wire Transfer гроші на рахунок вносить не потрібно. Проте варто уточнити, мінімум коштів доступних в даному банку для переказу і те, яким чином ви зможете після зняти їх зі свого рахунку. Правила можуть відрізнятися настільки сильно, що ми навіть не буде намагатися наводити їх усереднений варіант. Але зазвичай лімітом для перекладу може служити сума у 1-5$ при 3-10% від суми зняття. Сплатити ви зможете все що завгодно, навіть оренду представницьких автомобілів з водієм якщо це буде потрібно, не кажучи вже про всякі дрібні покупки в інтернет-магазинах.

При отриманні грошей в межах СНД вам слід повідомити відправнику номер рахунку та реквізити банку – цього буде цілком достатньо для того, щоб він міг здійснити платіж. Якщо ж мова йде про отримання грошей з-за кордону (США, Європа, тощо), то окрім перерахованих вище даних вам потрібно заповнити IBAN, routing code, sorting code, які дозволять вам здійснити задуманий переклад.

Зазвичай кошти з одного банківського рахунку на інший переводяться протягом 3 робочих днів. Однак у випадку з іноземними банками це може зайняти більше часу, т. к. їх служби безпеки можуть перевіряти вашу особу на причетність до різного роду афер та махінацій. Але якщо ваша банківська історія буде чиста, то ніяких проблем з отриманням або відправкою грошей з банківського переказу у вас не виникне.

У разі, якщо ви або ваш відправник помилитеся у написанні банківських реквізитів рахунку одержувача, то вам знадобиться вимагати у співробітників банку так звану «свифтовку» — документ, що підтверджує операцію з переказу грошей, після чого гроші будуть знайдені і переведені на відправив їх рахунок, за що, правда, вам доведеться заплатити від 10 до 30$.

Ось так, на жаль, іноді доводиться вивертатися, адже не завжди все можна оплатити з гаманця вебмані, хоча вже зараз інтернет-гроші розвинені куди краще, ніж п’ять років тому. І це радує, тому їх просування неминуче пов’язане з нашим зручністю.

Схожі записи

  • ePayService.com — сервіс перевірений роками.
  • Про платіжних системах та їх використання
  • Як перерахувати гроші з webmoney (wmb) на easypay c мінімальною комісією.
  • Система Яндекс Гроші. Друг чи ворог?
  • Платіжна система Z-Payment
  • Інтернет платежі через VISA Virtual Card
  • Perfect Money — гроші у віртуальному кишені.