В процесі просування сайту величезну роль відіграє його відвідуваність і одночасно, саме просування метою якого якраз і є залучення найбільшого числа відвідувачів. Найважливіше полягає в тому, щоб ваш Інтернет-ресурс не залишився без уваги аудиторії.

Що є головною компонентою сайту? Звичайно, його зміст. Про це вам скаже будь-який веб-майстер і оптимізатор. Зміст вашого сайту постійно повинно змінюватися, оновлюватися і поліпшуватися. Це запорука вашої успішності, так як ваші відвідувачам завжди буде цікаво почитати що-небудь нове, дізнатися для себе щось важливе і корисне.

Де знайти такий контент, який буде привертати увагу читачів? Зрозуміло, на різних біржах статей або в каталогах статей. Але постійно користуватися такими каталогами ви не зможете, так як там розміщені статті будуть часто зустрічатися і на інших сайтах.

Адже Вам не хочеться робити черговий нікому не цікавий сайт-клон, який буде схожий на тисячі вже наявних у мережі? Тоді вам треба виділити його серед всіх інших. Для цього існує чимала кількість перевірених часом способів. Ви можете скористатися послугами рерайтера, який зможе вже розміщені популярні статті переробити так, що вийде зовсім новий твір. А головне така переделенная стаття буде унікальною, залишаючись для відвідувачів цікавою і актуальною.

Ви можете вчинити інакше і, використовуючи відомі технології, просто замінити старі статті новими. Процес цей зажадає від вас витрати сил, енергії, а також часу. Однак якщо ви будете використовувати скрипти, а також ранжування статей на різних сайтах, то часу ви будете витрачати значно менше.

Як би далеко вперед не пішли технології, запорукою успішного просування сайту в мережі є ваш авторський стиль письма і якість розміщеного контенту. Як би те ні було, а майже всі пошукові системи звертають на це увагу, не кажучи вже про відвідувачів. Погодьтеся, слід володіти якимись здібностями і талантом, щоб взятися за перо. Якщо у Вас блог про всякі гаджети і мобільні пристрої, але ви не сильні в налаштуваннях ipad, то звичайно краще замовити статтю про нього у кого-то, хто в цьому розбирається більше. Або зробити глибокий рерайт вже наявних статей.

Досвідчені оптимізатори дають наступні поради початківцям, що стосуються процесів просування сайтів шляхом власної роботи над контентом. Для того, щоб написати гарну статтю і вона дійсно вийшла цікавою і захоплюючою, беріть таку тему, в якій ви розбираєтеся. Тоді вам буде приємно писати, а вашим відвідувачам цікаво читати. Тим більш вдалою вийде стаття, якщо ви цікавитеся вибраною темою і захоплені нею.

В першу чергу вам варто створити так званий макет статті, тобто її робочий варіант. Спочатку ви пишете статтю, після чого обов’язково її перевіряєте та коригуєте. Бажано писати відразу все, що приходить вам в голову по заданій темі. Після того, як ви написали основний зміст, ви зможете доповнити його або, або, навпаки, скоротити. Коли ви вносите будь-які виправлення, замислюйтесь над тим, чи зможуть ваші читачі дізнатися з вашої статті щось нове і цікаве. Ваші статті не повинні бути пересічними, тоді сайту забезпечений успіх.

Що стосується мене, то за тематикою заробіток, форекс і просування сайтів я пишу сам, а ось що стосується медицини і жіночих тематик, то за такими статтями волію заглядати на Текстсейл, ну і деякі інші біржі копірайтерів. Якщо маю час, то можу і сам зробити глибокий рерайт якихось цікавих статей. А головне — бачу результат від розміщення якісних статей. Колись для мене відвідуваність на 100 відвідувачів в добу була мрією, а зараз багато блоги з успіхом пройшли позначку в 1000 відвідувачів.

Схожі записи

  • Урок 21. Збільшення трафіку природними методами
  • Урок 20. Чим небезпечний дубльований контент сайту?
  • Де замовляти контент для сайту?
  • Просування сайтів за трафіком нова течія. Оповідає MultiTOP.
  • Важливий фактор успішного просування сайту – унікальний контент
  • Якісний контент — запорука ефективного просування інтернет-магазину
  • Як утримати відвідувачів на сайті?