У зв’язку з кризою більшість людей втрачають свої робочі місця, тому народ починає використовувати заробіток в інтернеті. Існує велика різноманітність способів, як заробити в інтернеті.

Для початку новачки вибирають заробіток на кліках. Давайте розберемося, що це таке.

Ваше завдання буде полягати в тому, щоб виконувати різного роду завдання, читати оплачувані листи від рекламодавців, переглядати сайти в серфінгу.

Природно, що для початку Вам потрібно буде зареєструватися на сайті, який надає таку можливість. Подібний сайт називається поштового спонсор, але для початку потрібно буде завести електронний гаманець, куди Ви будете виводити свої чесно зароблені гроші.

Після реєстрації в такому проекті, Вам потрібно буде прочитати кілька десятків оплачуваних листів від рекламників. Внаслідок цього, Ви заробите кілька центів, які можна вивести в автоматичному режимі на свій WebMoney гаманець, але не потрібно зупинятися після першого виводу грошей. Давайте перейдемо до оплачуваних завдань.

Для того, щоб заробити на поштових спонсорах як можна швидше, необхідно вибрати заробіток на кліках, який буде всім до душі. Виконання подібних завдань швидко поповнює Ваш внутрішній рахунок на поштовику, тому можна заробити кілька доларів в день, витративши всього два-три години часу. Отримані кошти можна вивести на електронний гаманець, а куди їх витратити — Ви самі придумаєте. Хоча більшість людей переводять їх на свій мобільний телефон або на кредитну картку.

Заробляти на кліках дуже цікаво тому, що є можливість створювати команду, яка буде працювати на Вас у поштовому клієнті. Звичайно, від одного реферала дохід буде не дуже великий, але можна ж мати, наприклад, не одного реферала, а сто, двісті чи навіть п’ятсот, які будуть Вам приносити величезний прибуток. Природно, щоб реферал приносив якомога більше прибутку, потрібно буде його навчити, тому почніть з цього етапу при роботі з рефами.

Багатьох цікавить, як набрати рефералів. Виявляється, все просто.

Їх можна купити на біржі. До речі кажучи, дуже ефективніше спосіб — купувати новачків, тому що вони легко навчаються. Також можна залучати в команду своїх друзів, знайомих, співрозмовників або просто друзів з інтернету. А ті, в свою чергу, теж можуть таким же чином будувати команду. Ось такий цікавий спосіб заробітку на кліках. Головне — не лінуватися і заробити можна буде дуже пристойні гроші!

Схожі записи

  • Як отримувати гроші за доменні імена в Інтернеті?
  • Робота в інтернеті для школярів
  • Немає ідей для заробітку? Спробуй твіттер і партнерські програми.
  • Заробіток в інтернеті для початківців
  • Мої копірайтери гребуть гроші лопатою
  • Червень, підведемо підсумки…
  • Думки про потенціал заробітку