Йшов я йшов, заробляв собі помаленьку в мережі і був задоволений, а от сьогодні вийшов на розвилку з безліччю доріг, дивився-дивився, сів і задумався, а куди-ж мені далі йти? А почалося все з того, як поспілкувався з одним старим знайомим, ну і він поділився деякими своїми напрацюваннями на ниві створення MFA.

1. Зроблено для Адсенс

Для тих, хто не в курсі MFA — made for adsense, тобто це сайти, які заточуються спеціально під нішу заробітку на контекстній рекламі про гугл адсенс. І хоча я вже пристойний час працюю з Adsense, але ця робота все більше нагадувала поверхневу і адсенс, згідно з моїм баченням диверсифікації розглядався в якості одного із засобів монетизації сайтів. А от до створення саме MFA ручки у мене не дійшли. Так, для загального розвитку — один із сайтів мого знайомого приносив йому 200$ в місяць на Adsense. Подивившись на сайт, помыслив трохи, сів і сказав: «Пипец! Чому у нас досі немає руху в цьому напрямку?». Ну так що, кидаємо все і гайда клепати MFA?

2. Заробіток копірайтингом

Можна було б сказати і так, якби не одне але ? Поліз я в статистику своїх рефераллов в текстсейле і виявив, що один з них заробив на статтях близько 6400$ , другий 1600$, шкода що не видно точна дата реєстрації, але в будь-якому випадку можна орієнтуватися на 2 роки для першого і приблизно рік для другого копірайтера. Та це просто пипец! Ну невже можна так писати статті, видаючи їх як пиріжки з печі. Як виявилося на практиці — можна.
Твою дивізію, зайвий раз на практиці переконуюся що будь-яка справа, якій ти віддаєш час і сили здатне приносити серйозний прибуток. Але якось не хочеться мені вже писати для інших, так що копірайтинг для себе поки не буду розглядати в якості заробітку. Ну якщо тільки не менше 7$/1000 символів.

3. Біржі посилань

Не можу назвати свої успіхи в Сапі такими вже й значними, можна сказати що моя робота з нею полягала у встановленні коду і періодичному твердженням посилань, ну і плюс до того, раз на місяць, щось купую для себе. В сапу було закинуто всього три сайтику, хтось із них бовтається там вже рік, хтось трохи менше двох. Був час, коли взагалі хотів зав’язати з сапою, щоб не піддавати сайти ризику. Принаймні так багато де пишуть. Моя думка на рахунок сапи не змінилося — продавати можна, але тільки з розумом. У будь-якому випадку сапа подарувала мені майже 40к рубликів, просто бовтаючись на деяких сайтах. Загальне число проданих посилань ще ніколи не переваливалось за три сотні. Більш ніж обережно, більш ніж скромно, але адже і 40к з неба просто так не падають.
Хоча якщо порівняти з топом сапи, то хтось таку суму заробляє за 4 дні.
У будь-якому випадку, якщо докласти час і сили, цілеспрямовано працюючи над сайтами для тієї чи іншої біржі, то можна піднімати хороші гроші і на Сапі, і на Gogetlinks, і на Блогуні з Ротапостом, так і на всіх інших. Потрібно просто знайти модель, яка працює і юзати цю тему, поки вона не помре. Але навіть працюючи так як я, т. е абияк, можна щось отримувати з бірж посилань ?

4. СДЛ

Дивлячись на успіхи сапперов, ні-ні та й задумаєшся, а може краще пачка говносайтов, ніж СДЛ, адже в СДЛ потрібно постійно вкладати сили, час, гроші врешті-решт, особливо на початковому етапі. А потім подивишся на це все в контексті вищевикладеного і розумієш, що кожному своє. Після того, як я зрозумів як створити свій безкоштовний сайт справа почало налагоджуватися. Спасибі Сеодеду, аналізуючи його сайт як-то по іншому почав дивитися на деякі речі в просуванні, прикинув, що його сайтик тільки на адсенс, більше 500$ повинен давати. Так, хороший СДЛ здатний приносити дуже і дуже багато, залишається лише мале — зробити хороший СДЛ, а краще штук п’ять ? Хоча можна звичайно і заплатити гроші, зроблю навіть готовий інтернет магазин (advantshop.net/services/) якщо потрібно. У мене скоро голова йде обертом від великої кількості інформації, яка сиплеться як з рогу достатку. Подумати тільки стільки напрямки для роботи і кожне обіцяє хороші можливості, все що потрібно це лише вкласти трохи часу і сил. З цим як завжди напряг ?
Не дивлячись на те, що основний упор у мене йде на СДЛ, хочу спробувати і MFA, а там дивись і визначимося з вибором основного напрямку.
Який би шлях Ви не вибрали, бажаю вам удачі!

Так, що стосується вдачі, є у мене один цікавий ролик перед очима.

Схожі записи

  • Міфи і реальність заробітку в інтернеті
  • А що ви зараз читаєте?
  • Заробіток в мережі: чи реально це?
  • Для тих, хто зібрався створити сайт
  • Тихіше їдеш — далі будеш, або як правильно починати просування сайту.
  • Від читача: мій перший досвід в зароблянні грошей
  • Не критикуй, та не будеш забанений. А за що банили вас на форумах?