У багатьох людей, що створили свої сайти, виникає питання: «Як розкрутити свій сайт без сторонньої допомоги, не вкладаючи жодних коштів?» Завдання досить складне. У більшості не вистачає терпіння і сил чекати, коли у їх сайту нарешті з’явиться стабільне число відвідувачів.
Для того, щоб ваш сайт став дійсно популярним, потрібні деякі знання, які допоможуть вам досягти поставленої задачі. Якщо Ви абсолютно не маєте часом для самостійного просування свого веб-проекту, то без послуг фахівців SEO не обійтися, а от якщо є бажання розібратися в усьому самостійно, то ласкаво просимо в дивовижний світ SEO, легко не буде.

Спочатку познайомимося з декількома термінами:

Пошукова оптимізація (SEO) – це наука, що вивчає принципи підвищення позицій сайту по певних запитах.

Соціальний маркетинг (SMM). Тут мається на увазі, що на ваш сайт люди будуть заходити через спільноти, форми, блоги.


Семантичне ядро сайту – дуже важлива частина будь-якого сайту. Ядро виражає сутність сайту, воно описує його тематику і те, чому присвячений цей сайт. На останній seo конференції в Москві як раз згадувалося, що правильно складений семантичне ядро – запорука успіху всякого сайту.

Семантичне ядро сайту – це перше, з чого потрібно починати при розкручуванні. Для цього, вам потрібно підібрати ті ключові слова, за якими ваш сайт можна знайти у пошуковій базі. Детальніше писалося тут і ще ось тут. Вписуйте тільки унікальні ключі, яких немає в інших сайтів. За дуже популярним ключовими словами ваш «новонароджений» на сайті можна буде знайти ніяк не раніше 15-ї сторінки результатів пошуку. Але і не вписуйте ключі, які ніхто не буде вводити, тому що такі запити нікому не потрібні.

Аналіз блогу – це друга складова розкрутки сайту. А саме на вашому сайті не повинно бути помилок. Всі посилання, як внутрішні (всередині вашого сайту), так і зовнішні (що переходять на ваш сайт) повинні працювати безперебійно і швидко.

Якщо ви вирішили розкручувати сайт своїми силами, то вам доведеться подружитися з людьми, які вже досвідчені в цій справі або у них вже є розкручений сайт або блог, тобто у вас повинні бути зв’язки. Ваш друг може помістити посилання вашого сайту в своєму блозі. Таким чином, відвідуваність вашого сайту покращиться. Звичайно ж, в знак подяки вам доведеться розмістити на своєму сайті посилання на блог одного. Щоб завести собі друзів, потрібно стати активним учасником спільноти блогерів. Для цього у вас повинен бути «підвішений язик», ви повинні умовити незнайомих людей піти вам назустріч.

Це тільки мала частина того, що ви повинні зробити для свого сайту. Ні хвилини не сидите на місці просто так. Весь час шукайте можливості просування свого сайту, крім вас самих безкоштовно це ніхто не зробить!

Ще одна порада: не шкодуйте грошей на власне навчання. Купуйте потрібні книги, по можливості відвідуйте сео-конференції, якщо потрібно навчати на платних курсах. Наприклад я не так давно переймав досвід на курсах з Адсенс і хоча ще не всі подужав, але дещо в черепній коробці відклалося ?

Бажаю удачі!

Схожі записи

  • Як розкрутити сайт за три ходи