Так вже вийшло, що я досить повільно реагую на різні конкурси, мається на увазі особисту участь. Останній конкурс, в якому брав участь була бестмастеризация і треба відзначити, що досвід отриманий тоді працює на мене і зараз. Так, кожен конкурс це як нова кров, нова порція адреналіну, що пробуджує та загострює твої почуття, особливо коли знаходишся в числі лідерів. Тому якщо у вас є можливість брати участь у конкурсах — робіть це. Це як раз один з безкоштовних способів розкручування сайту, який працював, працює і буде працювати. Частенько моє бажання брати участь у чомусь цікавому впирається в брак часу (на жаль поки ще не наважився повністю піти в онлайн) і доводиться лише спостерігати зі сторони за учасниками. Але ось те, що я мало пишу про конкурси проводяться іншими явно це не зовсім правильно, адже комусь із Вас ця інформація може реально допомогти. Перемога у конкурсах має безліч приємних пряників, так що я буду тільки радий, якщо хтось із Вас їх отримає.

Подивившись свій рідер виявив, що багато що проводяться в даний момент досить добре освітлені, так що сьогодні піде мова про конкурс, який проводиться LifeSteps.ru — це своєрідний сайт досягнень, де кожен може поділитися певними успіхами в якійсь сфері. От власне сама ссыль — конкурс на кращу розповідь на тему «Як заробити гроші в інтернеті, перегляньте подробиці самі, тому я зупинюся лише на основних моментах. Виходячи з назви вже зрозуміло що від Вас вимагається. А потрібно зовсім не багато: поклацати по клавіатурі і поділитися своїм досвідом в сфері заробітку в інтернеті, який може бути як позитивна, так і не дуже ? Головне тут, як Ви розумієте, не те, скільки ви заробили, а сама подача матеріалу.

Конкурс триватиме з 1 Травня по 30 червня поточного року, так що часу у Вас предостатньо.
В якості призу виступає пристрій для читання електронних книг PocketBook IQ 701, яке надається біржею статей Etxt.ru це до речі одна з трьох бірж де я купую контент для своїх сайтів. Раніше звичайно ще й продавав, але зараз волію писати тільки для себе, хоча бувають і винятки. Треба відзначити, що на цій біржі трапляються дуже гарненькі статті за цінами в районі 15-20 рублів за тысячезнак, так що якщо побродити то можна і непогано затаритися. Але якщо ви гурман, то можна знайти і за цінами набагато вищими ?

Коротше, даю установку! Якщо тобі потрібен піар і ти не проти отримати PocketBook IQ 701, то ще раз перечитай умови конкурсу і опиши свої досягнення. Так, доведеться ще витратити зайвих пару хвилин на реєстрацію в LifeSteps.ru не думаю, що подібні труднощі когось злякають.

Ну і пару слів про конкурс — пару днів назад, почав серйозно займатися фейсбуком, хочу подивитися що з нього можна вичавити. Один плюс вже помітив — довгий час намагався знайти друга, який виїхав до США на постійне проживання, та все не виходило, то пошту змінив, то ще що. А тут завів акк на фейсбуці і він мене сам знайшов ? . Так, кому не важко проголосуйте за мою сторінку, а вже я постараюся туди скидати всякі корисні посилання.

Схожі записи

  • Конкурс для вебмайстрів від PlAYATTACK який так чекали.
  • Мегаконкурс партнерської програми Binpartner.com
  • AzartCash представляє конкурс з призовим фондом $15 000!
  • Новорічний конкурс від AzartCash!
  • Підсумки конкурсу AzartCash з неймовірним призовим фондом $35000
  • Новий весняний конкурс від AzartCash з неймовірним призовим фондом в $35000!
  • Статейний конкурс від Вовка з головним призом у вигляді сайту