Скільки не роби аналіз ТІЦ, як не задавай собі питання: «Ну чому не підріс, я ж стільки посилань купив?», «А чому він підріс, я ж нічого не робив?» відповідей не додатися. Взагалі коли ведеш справи з нашим вельмишановним Яшею це нормально ?
Як тільки апнуло, поліз робити свій ТІЦ аналіз і був приємно здивований, судіть самі: якщо в попередні 2 аппа яндекс чомусь забрав у мене два рази по десятці і тіц був 70, то тут відразу додав 90, разом маємо 160. Може у Яндекса все-таки є совість і він взяв до уваги, що не варто ображати чесного вебмастера, які потихеньку робить свої СДЛ, дорами, сателітами і чорним сео не займається, ну як такого не заохотити? ?

Аналіз ТІЦ — що зіграло роль?

Що робив між аппами:
1. Розмістив 29 статей на «пузатих» майданчиках в рамках експерименту з Рафаэллой.
2. Розмістив 30 статей на Міралінкс самостійно.
3. Прикупив пару десятків посилань в Sape.

Так, а як же, ще поставив посилання з Smi2 ? даром, писав статтю для тих, хто бажає отримати пиаристую посилання дарма, ось і собі заодно проставив.

Ну ось власне і все, що мені вдалося зробити для upgoing.ru за місяць, на більше сил не вистачило зважаючи на брак часу. Іншим блогам дісталося і того менше, тому на всіх інших проектах ТІЦ залишився без змін.

Але в цілому приємно, сподіваюся Яша не стане мене кривдити на новий рік і хоча б залишить ТІЦ на цьому рівні, а краще звичайно ще трохи додати ?

Так, вирішив роздати трохи монеток, тим, хто підписався на upgoing.ru за допомогою email, просто обираю навмання кілька адрес і пошлю грошенят… Адже потрібно хоч комусь зробити подарунок на Новий Рік. Сподіваюся, що не передумаю ?

Схожі записи

  • Було 110 стало 190 я погладшав на 80 кг 🙂
  • 666 — Магія чисел і Яндекс різонуло ТІЦ 🙂
  • Аппик ТІЦ: питання, питання.
  • Google витісняє Яндекс, який подарував мені +30 Тіц