Всім привіт! Вирішив зробити для вас невелику смішну добірку з підказок Яндекса. Якось воно само вийшло, після того, як ввів запит «У Білорусі», ну а далі просто понеслося. Без сміху це важко було сприймати, невже народ дійсно цим цікавиться, чи це просто Яндекс так приколюється. Відразу згадалася цитата Паркера Селфридж з Аватара: «Мені здається, залишилося тільки зрозуміти, що ви там у себе паліть.» У деяких випадках ця фраза дуже точно передає картину того, що відбувається. Отже, поїхали:Взагалі я вам скажу, що Білорусь — це просто казкова країна. У нас якщо щось можна не тільки русалку відшукати, але і чупакабру, ну а про те що, кожна білка їздить на таксі і навіть згадувати не буду. У нас взагалі повна жесть. Не зовсім зрозумів куди з 1 квітня зникне міліція, але в ліс ходити боязко, адже там всякі загадкові істоти, тарантули, та й взагалі лисиці ведуть відстріл мисливців ?

Коротше ви вже зрозуміли, що жити у нас весело. Ну а що ж у Росії?

У Росії найбільше переживають з приводу того, що дівчат почнуть відправляти в армію, смуток, туга, хоча це як сказати — дивись і хлопцям веселіше буде служити ? Що там був за експеримент з будильником — навіть знати не хочу.

Україна пішла ще далі, там взагалі взяли і скасували армію. І правильно, навіщо вона потрібна? Якщо що, то запросять з Росії пару жіночих корпусів на підмогу, делов-то. А ще багатьох всі цікавиться, як все ж таки правильно «в Україні» чи «на Україні». Якщо чесно, то я вже й сам заплутався, як там у вас правильніше ?

Сподіваюся, що зміг трохи підняти Вам настрій, ну і спасибі за те, що натиснули «Поділитися» ?

Схожі записи

  • Яндекс дістався до тізерів. Хто під наступним ударом, Адсенс?
  • Калінінград підкрався непомітно. Спасибі тобі Яндекс 🙁
  • Як повернути сайт в індекс Яндекса?
  • Яндекс взявся за переоптімізірованниє тексти
  • Яндекс почав боротися з плагіатом. Хотіли як краще, а вийшло як завжди
  • Яндекс розкриває таємниці SEO
  • Фільтр Яндекса «Непот»