Кожен блогер, створивши свій сайт, бажає його розкрутити, та не просто, а розкрутити ефективно. В моєму розумінні ефективна розкрутка — це коли ми отримуємо хороше співвідношення витрат і отриманого ефекту від просування. А адже часто буває з точністю до навпаки: витрачаємо сотні доларів, а ефект зовсім не такий, який очікували. У цій статті ми поговоримо про те, як використовувати твіттер і сервіси, які крутяться навколо нього, для ефективного розкручування свого інтернет-проекту.

Ну і ясна річ, що перш ніж писати статтю я сам використовував твіттер для розкрутки цього блогу, ну а чи була вона ефективною чи ні, судити вам. В якості критеріїв просування я вибрав відвідуваність і яндекс-рейтинг, в якому тиждень тому цей блог про заробіток займав позицію десь за 11-й тисячею, точно вже і не згадаю. Отже, що ми маємо за рейтингом, на момент написання статті, тобто через тиждень після початку рекламної компанії у твітері?

Ну як відчуваєте різницю? майже на 7000 позицій вгору, непоганий стрибок.
Тепер давайте подивимося, що у мене показує гугл аналітікс, за ці дні.
Так, от скажу вам, ефект є і відвідуваність це підтверджує ще раз. Саме в момент рекламної компанії була зафіксована рекордна для мого блогу відвідуваність 583 відвідувача в день. Хочу відзначити, що рекламна компанія не була агресивною, це більше скидалося на пробу сил.
Але треба сказати, що проба сил була досить ефективною, так що розкручування сайту через твіттер однозначно бути!

Що використовувалося при розкручуванні

1. Свої акаунти в твіттері. На даний момент у мене є кілька своїх акаунтів (під різні проекти) , загальне число фоловерів в яких складає приблизно близько 10 тисяч. До того ж, хочу створити собі маленьку сіточку, для просування в твіттері, але про це відпишу в наступних статтях.
2. Сервіс Twite. Основний акцент був зроблений саме на цей сервіс реклами в твіттері. Купував я посилання на кілька своїх статей, ну і на головну, всього було 4 маленьких рекламних компанії. На даний момент отримано понад 100 посилань, на які я не витратив НІЧОГО. Просто я злив на рекламний акаунт заробіток за кілька днів з декількох акков твіттера і витратив його (трохи більше 100 рублів) на свою рекламу. З самого twite на блозі перейшло вже 116 осіб і це всього за 4$. Не забувайте і про те, що за ці гроші було отримано ще й серйозне зростання позицій в рейтингу автономних блогів.

Якщо ви хочете використовувати цей сервіс як рекламодавець, то раджу вам

зареєструватися в Twite
і почати використовувати його на повну котушку.
Якщо у вас є власний аккаунт в твіттері і ви хочете на ньому заробляти, то вам по тому ж посиланню ? . Про це буде окрема стаття, скажу лише, що мій автоматичний заробіток ( рекламні повідомлення розміщуються автоматом) у цьому рекламному сервісі становить на даний момент близько 60 рублів в день. Далі, звичайно, буде більше, тому що готуються ще кілька акаунтів ? На картинці зліва ви можете спостерігати статистику по деяким рекламним компаніям, в цілому все досить інформативно, є детальна інфа по кожному, хто розмістив ваше рекламне оголошення в своєму твіттері.

Тільки при складанні рекламної компанії будьте уважні і не дайте маху, як деякі початківці рекламодавці.
Коли ви додаєте рекламну компанію, то там автоматично проставляється ціна в 25 рублів за повідомлення, для всіх. Не забудьте змінити цифри, на необхідні. Мені вже не мало траплялося повідомлень за цією ціною, що я з задоволенням і виконував ? . Особисто я встановлюю різні ціни, залежно від рейтингу. Справа в тому, що чим крутіше у акка твіттера рейтинг — тим більше буде вартість за оголошення. Так що у мене зараз всі зусилля спрямовані на отримання 4 рівня. Ну для тих, хто хоче заробити на twite я зробив маленький скрін, по вартості другій позиції у списку заявок на рекламу залежно від рейтингу:

Ну як? Заробити можна непогано, от тільки не всі рекламодавці виставляють таку ціну. Та я й сам жлоб — ставлю такі ціни 0.15; 0.5; 2; п’ять і десять рублів, а коли і ще нижче. Загалом орієнтуюся на поточну ситуацію. На twite ви можете розкручувати все що завгодно, у тому числі і свої наявні акаунти в твіттері. Є навіть така пропозиція по додаванню фоловерів:

Тільки от особисто мені ця пропозиція поки що здається дуже вже задорогим. І хоча я трохи підняв свої розцінки по розкрутці твіттера, але 1000 фоловерів забезпечую за 20$ чи 620 рублів — кому потрібно стукайте в аську. У будь-якому випадку патент на думку поки не потрібен, так що використовувати отриману інформацію на свій розсуд, якщо що, те що можу, тим і допоможу. Тільки не просіть мене побудувати розумний будинок, в цьому питанні краще довіртеся фахівцям Ось власне і все, що мені хотілося на сьогодні написати про ефективну розкрутку сайту твіттером, деякі моменти більш докладно буде висвітлено в наступних статтях.

Схожі записи

  • Gogetlinks — перші враження оптимізатора
  • Miralinks — якісне просування!
  • Be2Me — може заробити!?
  • Ефективне просування Вашого сайту в інтернеті
  • Weclickers.ru — для кого заробіток, а кому і вигідне вкладення коштів.
  • Як скласти семантичне ядро сайту.
  • Що заважає сайту вийти в TOP