Зараз складно знайти в інтернеті сайт, який не заробляв собі на існування.Одні роблять це для того, щоб платити за користування
послугами хостингу, інші отримують додатковий заробіток і прибуток.
Де стоїть текстова реклама, де спливаючі банери, де контекст, а де й потрапити на сайт неможливо, так як постійно відкриваються сайти, абсолютно іншої тематики і змісту.

Одна реклама у нас викликає роздратування, з іншого хочеться клікнути. Чому? Все тому тільки, що один web-майстер зумів максимально вигідно для себе і своїх користувачів помістити рекламу у себе на сайті, а інший ні. Та й спектр реклами досить широкий від інформації про ювілей компанії до реклами певних товарів і послуг. Але в цій статті не будемо зосереджуватися на тому, як правильно проводити інтернет рекламу, а давайте поговоримо про те, як же правильно заробляти на показі реклами? Атакий початковий FAQ по заробітку на рекламі ?

Ось Вам перша порада — для початку рекомендується придбати аудиторією, гарною відвідуваністю. Якщо ресурс відвідує 5-30 чоловік, то сенсу показувати їм рекламу просто немає, це навпаки відштовхне їх. Що ж робити?- скажуть власники таких ресурсів (в основному це вузькотематичні сайти), і підняти відвідуваність яких буде важкувато. Відповідаю: якщо відвідуваність ресурсу буде завжди залишатися такою, (ну наприклад сайт про танк Т34), то рекомендую маленький блок текстової реклами (посилання 3-4) при скачуванні файлів,(щоб завантажити потрібно клікнути), або на сторінках, в статтях десь внизу. Не більше одного блоку! Але багато на таких сайтах ви не піднімете, але тим не менш заробіток на контекстній рекламі буде легко відбивати витрати на ведення сайту.

Хоча є в інтернеті сайти, рекламі на яких хочеться клікнути. Помічали? Не тому, що реклама сподобалася, а тому, що сайт допоміг.
Ось-ось товариші вебмастери, правило номер два — намагайтеся ваш ресурс зробити наповненим, унікальним, таким, щоб користувач сам захотів би клікнути на знак подяки. А що потрібно, щоб зробити точно такий же сайт? Правильно. Розвивати, додавати, розкручувати. Існує безліч сайтів, партнерок для заробітку грошей. І всі вони пропонують різні способи реклами.

Перший Вид — «прорвемося». Сенс полягає в тому, що користувачеві відкриваються інші сайти. Тобто перебуваючи на вашому сайті, користувач через деякий час або відразу може бути переадресований на зовсім інший сайт, найчастіше з адалт-контентом. Відбувається це автоматично і не завжди, але дратує користувачів, так як щоб переглянути ваш сайт, скористатися ним, потрібно буквально «прорватися». Така примусова реклама мене настільки напружує, що такі сайти я покидаю швидше ніж довантажити футер.

Другий Вид — спливаючі банери. Напевно, всі розуміють про що йде мова. Користувач сайту в будь-якому випадку побачить банер, а точніше інформацію, яка розміщена на банері, а часто і перейде по ньому. Поставити такий вид реклами можна, але не часто. Приблизно на 2 сторінках з десяти. Просто самі по собі знаєте, як набридає закривати банери. І ставте на сторінку один банер, а не три-п’ять, як роблять багато хто.Уявіть собі скільки секунд піде у юзера, коли він буде закривати всі ці банери. От тільки я з такими сайтами роблю аналогічно, але хто знає, адже юзери бувають різні, може хтось і тягнеться від попандеров ? Ну і незайвим буде нагадати, що розміщувати таку рекламу слід вкрай обережно, скажімо як виняток. Адже пошукові системи до попандерам ставляться вельми негативно, так і мене заробіток на розміщенні реклами всякої нісенітниці особливо не приваблює.

Третій Вид — заробіток на контекстній рекламі яндекс і google. Зручно. Користувач читає якусь інформацію, а деякі слова відзначені посиланням, при переході з якої користувач потрапляє на сайт, що рекламується, а ви отримуєте свої гроші.

Четвертий Вид — звичайна текстова реклама. Напевно найпоширеніший вид — звичайні текстові посилання. Краще ставити за один тире два блоки на сторінку. Головне не перестаратися.
Реклама за посилання може бути як з разовою оплатою у вигляді постових, так і щоденної, якщо розміщується через сапу і їй подібні.

Вид п’ятий — заробіток на банерній рекламі. Це коли ви ставите на показ блок, де користувачі будуть бачити барвисті банери, розміри яких вибираєте ви самі. Цей спосіб хороший, тільки якщо де-небудь внизу або в стороні акуратно.

Це основні способи показу реклами. Але як правильно її розмістити? Я вже згадував, що не варто багато разів нагадувати користувачеві про її (Реклами) присутності, достатньо зробити це один раз на сторінці. Хто побачить-той перейде. Блок текстової реклами розміщуйте де-небудь збоку, або при скачувань файлів — «натисніть по оплаченої реклами, тоді побачите посилання на скачування», маленькі текстові блоки (одна,дві посилання) можна ставити між файлами на сторінці файлів. Тобто на тій сторінці, де у вас йде перегляд файлу:скріншот, інформація. Банери довгі вертикальні рекомендується ставити зверху, в середині і внизу сторінки. Також рекламу можна поставити тільки на окремо взятій сторінці. Є ще один вид реклами-власний. Якщо у вас відвідуваний проект, то ви можете торгувати своїми рекламними місцями! Навіщо нам партнерки, коли ви розмістіть банер будь-якого користувача на будь-який термін за суму, яку ви самі встановіть? Так і зацікавленому користувачеві буде цікаво прорекламиться на вашому сайті, за умов, що він популярний.

Я забув згадати ще про один вид заробітку на рекламі — купівля трафіку. Це коли ви ставите посилання рекламодавця на який термін, наприклад на місяць, і відразу отримуєте гроші, цілком нормальні. І тут не важливо, клікнуть або не клікнуть користувачі сайту, головне, щоб код стояв. Правда рекламодавець повинен попередньо схвалити ваш сайт.

Частенько попадаються коментарі тих, хто не може заробити на рекламі Adsense, мовляв не працює, ну не хочуть натискати на оголошення. Без праці, самі знаєте що нічого не ловиться. Щоб заробляти на рекламі, потрібно проявляти креативність і спостережливість, адже грамотно скласти і розмістити рекламні блоки на блозі, це схоже на маленький исскуству. І хоча я не вважаю себе великим спецом у заробітку на адсенс але заради цікавості глянув стату за вчорашній день: 2200 показів, 36 кліків, 5,45 євро заробітку. Хоча по заробітку це звичайно виняток, просто вдалий день вийшов, так що в середньому в районі 2 євро виходить. Ну так що, чи є резон заробляти на рекламі таким способом? Особисто мені є, тому й займаюся. Ну а щодо реклами в мережі, то ми ще поговоримо на цю темку, цю статтю можна розцінювати як ввідну.

Схожі записи

  • Weclickers.ru — для кого заробіток, а кому і вигідне вкладення коштів.
  • Достоїнства і недоліки заробітку в інтернеті
  • ElitePay.ru — заробіток на мобільному трафіку
  • Заробіток в мережі: яким чином можна заробити в інтернеті?
  • Чи можна заробити в інтернеті
  • Як почати заробляти в інтернеті
  • Як заробити на простому сайті