Упевнений, що багато хто з вас чув вираз «копійка рубль береже», ну а про те, що «якщо немає різниці, то навіщо платити більше?». А адже це ж стосується і ціною по якій ми реєструємо і продовжуємо домени. Причому різниця в ціні може бути не просто незначною, а навіть дуже значною.

Тому всіх, хто подумує про власному доменному імені поспішаю обрадувати — знизити вартість реєстрації домену досить легко, ну в розумних межах звичайно. Тут все залежить від того, з яким реєстратором доменних імен ви зв’яжетеся. А іноді навіть у одного реєстратора ціни можуть відрізнятися в рази. Візьмемо до прикладу REG.ru:Як бачите, цей реєстратор пропонує нам домени в зоні .ru 590 рублів, але він же пропонує і купу всяких знижок. Скажу відразу 590 рублів це дорого. Але от якщо ви реєструєте відразу кілька доменів то вони вже обходяться вам у 350 рублів, тобто на 40% дешевше. А якщо три і більше, то компанія обіцяє ще 7% знижки, як не крути а приємно отримувати знижки. Можливо багато новачків і клюють відразу на ці знижки, але тільки не досвідчені вебмастера, тому що хто-хто, а вони знають, навіщо платити за домен в зоні ru 350 рублів, якщо з успіхом можна взяти і за 110 і навіть за 100, якщо напружитися, то можна ще заощадити пару рубликів. Наприклад деякі свої домени я реєстрував в системі автоматичної реєстрації доменів Idomen.ru, яка до речі є партнером reg.ru. І скільки ж коштує .ru у цього партнера? Так от вартість реєстрацію та продовження доменів RU/РФ становить — 89-119 руб, в залежності від кількості доменів в обліковому записі.

Відчуйте різницю 119 рублів за реєстрацію одного домена в idomen.ru і 590 рублів у REG.ru. Якраз в 5 раз, відчутно чи не правда? Ви все ще сумніваєтеся, що реєстрація домену відрізняється не суттєво і практично немає різниці в кого реєструвати? ? Загалом, в інтернеті як в житті, завжди можна знайти де подешевше.

Так, при виборі реєстратора, раджу звернути увагу на вартість продовження домена, вже писав про це, але повторюся злегка. Так от, бувають моменти, коли реєстратор вказує досить низьку вартість реєстрації домену, а ось продовження (а адже ви будете продовжувати, нікуди не дінетесь) коштує набагато, набагато дорожче.

А почому ви реєстрували свій перший домен?

Схожі записи

  • Покрокове керівництво по реєстрації домену
  • Дешева реєстрація доменів: де міф, а де реальність.
  • Як підібрати гарний і дешевий домен для блогу?
  • Як отримувати гроші за доменні імена в Інтернеті?
  • Крок 3 — купуємо домен.