Халява в інтернеті.
Якщо ви заб’єте слово «халява» в статистику за ключовими словами, то зрозумієте що її любителів в рунеті хоч відбавляй. Хтось хоче, щоб ціни нерухомості в Чехії, впали нижче нікуди, ага, щоб квартирка даром обійшлася, а краще, щоб тобі ще й доплатили, за те що ти снизойдешь до того, щоб позбавити власника від зайвих клопотів. Вистачає охочих халяви і в офлайні, повно їх і в онлайні. Найбільше халявщиків серед «стурбованої» частини користувачів, але в принципі, на халяву хочуть отримати буквально все. Мене навіть потішив такий запит, який забивають в яндекс, як «безкоштовна халява«. Про це могутній російську мову, мало того що «халява» так ще й безкоштовно. ?
Халява….Це слово для багатьох притягує як магніт. А деякі не вірять в можливість інтернет – халяви. Але вона все-таки існує, хоч інколи це і просто непотрібні дрібниці.

Халява буває декількох видів. Один з них – речова халява. Вона передбачає посилку всім бажаючим безкоштовно різних рекламних товарів. Звичайно, виникає питання: навіщо? Така розсилка не є безкорисливою, це своєрідний рекламний хід, здатний залучити потенційного покупця до певної групи товарів виробника. Також існує безкоштовна розсилка всіляких релігійних браслетів, але це той же маркетинг, не тільки продукції, а організації. Найчастіше речовий халявою є: постери, наклейки, компакт – диски, каталоги товарів, різноманітні буклети і рекламні таблички. Якщо ви любитель такого виду халяви, то вперед! Сміливо клацайте мишею по різних веб-сайтів і чекайте дарів реклами від компаній. Тільки врахуйте: такий метод залучення потенційного покупця притаманний закордонним компаніям, тому купони слід заповнювати транслітерацією.

Другий вид інтернет – халяви – всілякі лотереї. Вони являють собою способи отримання грошей з нічого через інтернет. Хоча по суті, це не зовсім так. Сутністю таких лотерей в наступному: ви знаходитесь на сайті рекламодавця і тим часом берете участь у різних розіграшах. Частіше за все, вам просто дають безкоштовні лотерейні білети, потім ви переходите на сайт спонсора і , при великій удачі ви виграєте кілька центів, які в терміновому порядку переводяться на ваш кошель. Розігрувати в лотерею можуть все що завгодно, цінні речі, програми і навіть репетитор англійської на певний час.

Далі слід халява для комп’ютерів. Перше — види програмного забезпечення, але іноді може повезти на килимок для миші або на пластмасову кліпсу для дисплея. Найчастіше під програмним забезпеченням розуміють висилку різних компакт-дисків, з демо – або бета – версією тієї чи іншої програми, які зазвичай марні для домашнього використання. Іноді надсилають і різні компакт – диски якоїсь маловідомої групи, для залучення слухачів. Також можна отримати різні відео посібники, такі як по боротьбі з алкоголем, курінням тощо.

Далі слід розсилка різних емблем і логотипів. Ці речі розсилаються з великим ентузіазмом. Найчастіше представники компаній надсилають стікери, магніти на холодильник, брелоки і т д.
А як же “халявний” заробіток в мережі, скажете ви. Не буду стверджувати, що його немає, просто вам про нього ніхто просто так не скаже. ?
Зі свого досвіду можу сказати, що не варто сподіватися на халяву, а вже тим більше шукати її. Хоча був в мене момент, коли на халявку заробив понад 1500$ на одній форекс-партнерці, досі приємно згадувати. Останнім часом, читаючи різні топіки на форумах, статті в блогах, про різних акціях і конкурсах, все частіше задаю собі питання «Кому це вигідно?» І знаєте, коли починаєш роздумувати, то відкриваєш для себе дуже забавні моменти. Може підкину як-небудь днями вам їжу для роздумів.

До речі, якщо ви ще не додали свій блог новий рейтинг блогів, основна тематика яких заробіток в мережі і SEO — topblogs.su, тоді можете це зробити. Часу це займе зовсім небагато, а ось зайвого трафіку безумовно може додати. Який я все-таки ледар, вже більше місяця збираюся написати про використання рейтингів у просуванні, а ось і нині там. ?

Схожі записи

  • А що ви зараз читаєте?
  • Для тих, хто зібрався створити сайт
  • Тихіше їдеш — далі будеш, або як правильно починати просування сайту.
  • Від читача: мій перший досвід в зароблянні грошей
  • Не критикуй, та не будеш забанений. А за що банили вас на форумах?
  • Купівля та обмін посиланнями з Great-World.ru
  • Як красуня з Profit Partner трохи не підвела мене під моностырь.