Три місяці тому у статті про крадіжки контенту, ми трохи поміркували над тим, що робити і як поступати якщо ви зіткнулися з копіюванням матеріалів зі своїх сайтів. Ех, знав би я, що саме тоді на медичний блог моєї дружини були налаштовані кілька автоблогов, які почали робити свою чорну справу. Вже пару місяців, мучився питанням: «Ну чому трафік від яндекса в 5 разів вище трафіку від google? Чому такий перекіс?». А от коли певним чином налаштував моніторинг тих хто посилається на її блог, картинка почала прояснюватися. Але коли картинка прояснилася я був в такому шоці, що просто немає слів.

Копіювання матеріалів і жорстока правда

З кілька десятків статей були поцуплені з блогу, та так, що вони потрапили в індекс гугла у тих, хто його поцупив. Ну а сам медичний бложек залишився ні з чим, статей навіть не було в індексі. Мати моя жінка, коли це було виявлене, то моя думка про гуглі різко пішла вниз, а от яндекс, навпаки, на порядок підріс. Копіювання матеріалів займалися автоблоги, які крали його через RSS, після перевірки з’ясувалося, що стаття дублировась менш ніж за 20 хвилин. Становище ускладнювалося тим, що за автоблогам походу гуляв быстробот, так як ці блоги оновлювалися по 5 і більше разів в день. А адже це був мій трафік, а значить втрачений заробіток в мережі.

Так от, яндекс чудово визначав першоджерело і в ньому всі статті були в індексі, а ось гугл мене кинув, просто кинув. Так що довелося діяти за кількома напрямками — від прискорення індексації та додати кілька пінг-сервісів, що до зусиль з видалення копированных матеріалів з сайтів це зробили. Всім власникам автонаполняемых блогів, помічених у копіюванні матеріалів послав СМС-ки, а потім особисте спілкування в асьці. У підсумки на даний момент я маю один втрачений день, але з іншого боку вже сьогодні більша частина копированных матеріалів видалена веб-майстрами в «добровільному» порядку, так би мовити жест доброї волі. Залишився тільки один вебмастер, з яким ще не встиг поспілкуватися.

Найцікавіше, що в список методів вирішення проблем з крадіжками контексту, можу дописати ще один — екстремальний спосіб боротьби з копіюванням матеріалів. Ця ідея прийшла в мій запалений мозок раптово, і здалася мені дуже ризикованою, але в теж самий час вбивчою для того, проти кого направляється. Цікаво? Ну тоді подумайте, про що може йти мова, а я розповім про це в наступній статті ?

Не а якщо пошукова оптимізація це те, чим ви збираєтеся займатися, то візьміть собі за правило — перед тим як написати нову статтю, перевірити чи є в індексі та, яка була написана останньої. Для цього просто виберіть частину тексту й забийте його в пошуковик і буде вам щастя ?

Схожі записи

  • Екстремальний спосіб боротьби з крадіжкою контенту.
  • Як боротися з крадіжкою контенту
  • Яндекс почав боротися з плагіатом. Хотіли як краще, а вийшло як завжди
  • Яндекс закликає стукати на плагіат
  • Як економити час, поради блогеру.
  • Блогери – 5-ий влада: міф чи реальність?
  • Як відпочиваєте блогери?