Не секрет, що вебмастера у пошуках нових варіантів ведення блогів і їх розкрутки вдаються до різного роду хитрощів. Не хочу відкривати їх всі, стаття не про це — але ось одну маленьку аферу, яку прокрутив Кемеровський бомж, мабуть відкрию.

Чи знаєте ви що блог «дружини сеобомжа» веде не Яна, як вона люб’язно видається, а сам Олексій П., тобто кемеровський бомж? Адже він і Яна (нібито його дружина) — одна особа!

Ви не знали? Та невже? Ну тоді давайте про все попорядку…

З чого все почалося?

Після того, як мій блог став Dofollow, до мене люб’язно заглянув Кемеровський бомж, коментарі були нормальними і я їх залишив, але так як на блозі були посилання з сапи, то більшість посилань я зарізав відразу. Потім уважніше придивився до блогу — ну начебто читачів думаю нормально, якщо отримає по пиці від гугла — то сапу зніме, значить можна і посилання на нього залишати. :).

В одному з коментів він залишив посилання на нібито «блог своєї дружини» і я відразу додав «її» блог моніторинг, щоб як тільки з’явиться сапа, зробити висновки. Взагалі зрозумійте мене правильно — я не проти, якщо нормальний блог, продає трохи посилань в сапі, ну нехай собі капає грошик і відбиває хостинг і дає на дрібні радощі життя. У моєму розумінні, якщо гряне буря, то такі СДЛ з сапи заберуть, тому і посилання в коментах на них залишаю.

Ще з моменту свого першого відвідування блогу «дружини сеобомжа» я вже вирішив що цей блог веде сам Кемеровський бомж (Олексій П. — на прохання автора не свічку повні дані), а коли він заїкнувся про те, що його син теж хоче завести блог (5 років), то мені вже не потрібні були підтвердження…

Коли я вибухнув…

Одним з останніх блогів на які я підписався — блог Андрія Троя, і ось я читаю статтю — Фріланс. Сімейна команда і коли дійшов до рядків:

Нещодавно я познайомився з блогами сімейної пари. Кемеровський бомж, і його дружина, Яна. Перший займається основними заробітками, друга готується до звільнення. Блог хлопця типово-манимейкерский, видно, що він реально працює, а не триндіт як я зараз. Блог його дружини веселіше, іноді реально прикольно почитати і посміятися. Подивимося, яким він стане, коли вона звільниться.

і тут мене зірвало. Спочатку я подумав, що Андрій просто приколюється, бо як мені здавалося настільки очевидним що блог «дружини сеобомжа» веде сам Олексій. Ну і понеслися коментарі, про що ви можете прочитати на блозі Андрія Троя. До речі, автор дуже цікаво пише — рекомендую!

Ну а щоб не засновувати свої доводи на припущеннях, почав шерстити дані про реєстрацію, телефони, електронні скриньки, аськи і інше цієї сімейної пари». Треба віддати належне Олексію, над блогом «дружини сеобомжа» він попрацював з любов’ю — все якісно, так і блог дружини почав рости набагато швидше — бо дуже мало в мережі жінок — сеошниц і до них відразу тягнуться :).

В асьці я досить мило поспілкувався з Яною, а взагалі давайте ка я викладу дещо з спілкування, деякі моменти просто забійні:

Кемеровський бомж (20:15):
хто тут?
Йде в гору (20:16):
Який ти допитливий…привіт…це мій друг Йде в гору, він же Upgoing, він же Координатор, він же Радкевич З…

Кемеровський бомж (20:16):
*ROFL*а Леха посуд миє, це Яна. Тепер ти точно повіриш, що він-це я

ржу не можу , ну звичайно може він миє посуд і :)) ага, а дружина за компом сидить, от тільки я в цьому сумніваюся…

Ну все листування вам не буду викладати, а то вийде маленький тиск, бо там спливло багато забавних моментів. Я лише відповідаю на одне з питань Олексія заданого в асьці: «Де я спалився?» Втім, відповім на це питання частково — лише торкнувшись блог «дружини» і самого «кемеровського бомжа» і опущу метод пошуку контактних даних (Private Person — інфе домену, ще не гарантія, що вас не знайдуть…:( ).

Так от 3-я стаття на блозі Яни була про довгоочікуваний Ап ТІЦ (10 березня) — про що це говорить? Про те що це пише не та, якою домен нібито подарували на 8 березня, а той, хто займається сайтами давно :). Опускаю те, що стиль написання текстів, певні вирази і т. д. на блозі Яни вказують на те, що тексти написані чоловіком…

Йдемо на блозі Кемеровського бомжа і треба ж — блог розпочато всього-на місяць раніше 7 лютого, причому відразу автор впадає в написання таких речей як «пузомірки», що, погодьтеся, досить дивно для новачка. А я то думав на початку, що Олексій займається сайтами трохи більше року — ну помилився я… А ось і маленький доказ.

Блог Кемеровського бомжа було розпочато 7 лютого, а вже 8 лютого у статті «Класифікація сайтів» спливає ось такий коментар:

Правда от з даттой коментів чето дурниця вийшла — зазвичай старі статті мало коментують… Про що це говорить? А говорить це про те, Олексій П. почав займатися сайтами задовго до свого блогу «Кемеровського бомжа» у чому власне я і переконався, коли потім почав рити глибше, дійшов аж до політеху… Але треба віддати належне — проекти зроблені добре, але більшою мірою Олексій — саппер, тобто основний акцент саме на сателіти, та й результат по сапі звичайно видно.

А взагалі дякую Андрію Трою — він таки спонукав мене трохи розім’яти сіра речовина, на ранок навіть подзвонив по телефончику який мені підігнали, в Кемерово — на іншому кінці правда відпиралися, типу ніякого Олексія П……… ми не знаємо, а мені просто хотілося поболать з умілим маніпулятором, тому що сам не позбавлений цього. Вже дуже я любив травиане поманипулировать свідомістю гравців…

Ну а як ви оцінюєте, що Олексій вводив народ в оману з приводу Яни?

Та й чи він один так робить? Звичайно, немає — хоча я в блогосфері лише трохи більше року, але такого вже надивився…

Схожі записи

  • 3 причини для створення блогу.