Уявляю, яка реакція може бути після прочитання назви статті ? В плані орієнтації у мене все нормально, так що мова не про секс, просто я давно нікого не лаяв, а тут як раз намітилася можливість.

Гуска – птиця жирна, смачна, ситна. Пам’ятається, гусей любив красти знаменитий старий кульгавий Паніковський з «Золотого Теляти». Гусак в яблуках – фірмове блюдо в різних ресторанах. Осідлавши ідіота-гуся, свою подорож по світу здійснив роздовбай Нільс. Що ще ми знаємо про гусей? Про! є ще непогана приказка про гусака і свиню, а часто гусаком називають лохів. Ну, а нещодавно з’явилася нова партнерка з промовистою назвою — ebigusei.com. Походження такого доменного імені я коментувати не буду, краще продовжу розповідати про гусей, переключившись як раз на тему партнерок.

Мабуть, організатори таким брендом вирішили дати зрозуміти, що процес, описаний в назві – це і є головний принцип роботи партнерок. Тобто, якщо раніше було «рубі бабло», то тепер треба діяти більш жорстко. Гусей лапчатых потрібно брати за довгу шию і… Ось тільки, як би в такій партнерці самому не стати гускою. А це – самий реалістичний варіант розвитку подій, якщо глибше вивчити цю чудову систему. Пам’ятайте, на чому погоріли багато весняні партнерки? Правильно, на жадібності і дурості – небажання дотримуватися умов роботи із стільниковими операторами призводило до стовідсотковим холдом та відмов у виплаті адвертам. Виходило, що в статистиці ти майже став мільйонером, а в реальності тільки пишеш в саппорт: «ДЕ МОЇ ГРОШІ»?

Так от, з гусьми… Перепрошую, з партнеркою ebigusei.com відбудеться рівно така ж ситуація. Її розробники вирішили не особливо заморочуватися, а зробити стандартний фейк, щоб юзерам жилося кисліші. Форми оплати, сам контент і все інше – це пряма дорога до холду або до обману адвертов під приводом холда. До речі, такі думки підтверджує повна відсутність адекватних людей в саппорте – там просто сидить попка, роздає пачками інвайт (для солідності потрібен інвайт, ми ж знаємо). Платники середні, конвертабельность таких знаходиться під великим сумнівом. Зрозуміло, що планують взяти числом, набравши якомога більше гусей, тобто, адвертов.

На що розраховують овнеры? Швидше за все, на те, що вже почалися канікули, і купа школярів спробує заробити легких грошенят. Тим не менш, велика кількість інформації про такій системі обов’язково приверне туди і більш досвідчених адвертов, з яких і вихлоп буде куди більше. Отримуємо дуже просту, але дієву схему – збираємо всіх гусей в одному загоні, деякий час їх того самого, а потім прощаємося з ними. Схоже, у нас народилася непогана схема заробітку на дронах, а на адвертах… Піду, зарегаю домен про їжачків. Начебто вільний поки.

Не думав, що ремонт мобільних телефонів, таке вигідну справу. Мій знайомий зареєстру як ІП і тепер цією справою займається. Що тут можна сказати — кожному своє!

Схожі записи

  • Халява, сер. Як два реферала принесли мені 1000$ за 2 місяці.
  • Бабло проти Dofollow
  • Спекотне літо підвищених відрахувань з BinPartner
  • Зустрічаємо партнерську програму бінарних опціонів Binpartner.com
  • Ігровий трафік + LuckyPartners 1.2 = Гроші! Багато трафіку — багато грошей!
  • Заробляємо на кредити для американців (Payday Loans)
  • Голосові поздоровлення. Продовжуємо експериментувати з Grattis