Чи можна заробити на безкоштовному сайті? Звичайно, сьогодні якраз і поговоримо про те, як безкоштовні сайти і заробляють на хліб з маслом своїм власникам. Давайте будемо чесними перед самими собою, визнавши той факт, що успішний бізнес в Інтернеті дається приблизно того ж кількістю людей, що і бізнес в реальному світі. А за підрахунками фахівців бізнесом у режимі онлайн намагалися займатися приблизно 90 відсотків користувачів Мережі, і тільки 6% з них змогли перетворити його в постійний, а головне – гідні заробіток. І практично всі вони – власники сайтів, форумів, порталів і блогів.

Саме тому ми і радимо вам у випадку, якщо ви вирішили почати заробляти в Інтернеті, відразу ж починати зі створення власного блогу чи сайту. Для цього вам не потрібні ні гроші, ні особливі знання, так як в даний момент в Рунеті існує дві чудові платформи, що дозволяють вам не тільки створити власний блог або сайт, але і почати заробляти на ньому. І що примітно – з самого першого дня. Адже створити сайт з нуля не так вже й складно.

Називаються вони Яндекс.Народ і Google.com і, не дивлячись на те, що вони належать двом активно конкуруючим пошуковим системам, в них скоріше більше схожестей, ніж відмінностей. Тому ми не будемо розповідати про кожну з них окремо, прекрасно розуміючи, що ви самі розберетеся у всіх тонкощах роботи на них вже з самого першого дня. Краще ми розповімо вам про те, як заробити на безкоштовному сайті або блозі.

Для початку вам потрібно зареєструватися на Яндекс або Google. У першому випадку вам достатньо створити на Яндексі особистий поштову скриньку, який і буде вашим ідентифікатором, що дозволяє увійти в конструктор сайтів. У другому – ви будете змушені пройти через окрему реєстрацію на Google.com, яка не займе у вас більше 5 хвилин.

Відразу після цього ви отримаєте доступ до конструктору сайту, отримавши безкоштовно хостинг і домен – все те, без чого не може існувати жоден сайт. При цьому розміщення сайту в Мережі буде відбуватися в автоматичному режимі, і все, що вам потрібно буде робити – це натискати на кнопку «так» або «запам’ятати», а все інше конструктор зробить замість вас.

Заробіток на безкоштовних сайтах

Саме ж створення безкоштовних сайтів і блогів схоже на дитячу гру, розібратися в якій може кожен. Витративши 20 хвилин чи півгодини, ви отримаєте цілком професійний сайт, який вже готовий до того, щоб ви на ньому заробляли. Робиться це наступним чином – ви розміщуєте на своєму сайті цікаві статті, кліпи або фотографії, що будуть залучати користувачів на вашу майданчик, які стануть приносити вам гроші.

Найбільш простий спосіб заробітку на безкоштовному сайті – розмістити на ньому рекламу від Google AdSense, а стати партнером цієї рекламної служби ви можете навіть у тому випадку, якщо у вашої майданчики нульова відвідуваність. І це дуже зручно, так як той же Яндекс приймає для участі в своїй рекламній службі тільки сайти з щоденною відвідуваністю від 300 осіб. Наступний варіант заробітку – розміщення на своєму сайті посилання на файлообмінники, які виплачують приблизно 10-12$ за кожні 1000 скачувань, які були здійснені за вашими посиланнями.

Так само ви можете організувати свій власний Інтернет-магазин або залучати за коштами свого сайту тих, хто стане учасником партнерських програм, на відсотках від яких ви будете заробляти.

Є й інші способи монетизації безкоштовних блогів і сайтів, але всі вони настільки схожі на ті, що використовують для заробітку на платних сайтах, що немає сенсу розповідати про них, так як з більшістю з них ви і самі прекрасно знайомі. Єдине, що ми хочемо сказати на закінчення: сайти від Яндекс найкраще використовувати для заробітку в Рунеті, в той час як безкоштовні блоги Google ідеальні для отримання доходів з англомовної аудиторії або від наших співвітчизників, які проживають за межами нашої Країни.

Схожі записи

  • Скільки можна заробити на сайті
  • Власний сайт. Найреальніший спосіб заробити в інтернеті
  • Як заробити на своєму сайті
  • Хто може заробляти на сайтах?
  • Як заробити на блозі. Що потрібно, щоб добре заробляти на блозі
  • Як заробити на простому сайті
  • Чому реклама на сайті не приносить дохід?